نتایج کامل ورزشکاران ایران در روز دهم بازی های آسیایی
ورزشکاران ایران در دهمین روز بازی های آسیایی 2014 (دوشنبه) در هفت رشته به میدان رفتند و سه طلا، سه نقره و دو برنز به دست آوردند. مسعود اسماعیل پور، میثم مصطفی جوکار و پرویز هادی سه طلا و عزت الله اکبری یک نقره تیم کشتی آزاد را برای کاروان ورزشی ایران به ارمغان آوردند.احمدرضا […]
ورزشکاران ایران در دهمین روز بازی های آسیایی 2014 (دوشنبه) در هفت رشته به میدان رفتند و سه طلا، سه نقره و دو برنز به دست آوردند. مسعود اسماعیل پور، میثم مصطفی جوکار و پرویز هادی سه طلا و عزت الله اکبری یک نقره تیم کشتی آزاد را برای کاروان ورزشی ایران به ارمغان آوردند.احمدرضا طالبیان و تیم کایاک دو نفره هزار متر با ترکیب علی آقامیرزایی و سعید فضل اولی دو نقره و همچنین در کایاک 200 متر مردان و زنان عادل مجللی و آرزو حکیمی نیز دو برنز رشته قایقرانی ایران را کسب کردند.نتایج ورزشکاران ایران در روز دهم به شرح زیر است:
** دو و میدانی
سپیده توکلی در ادامه رقابت های ماده هفتگانه به میدان رفت و در پرش طول با 4 متر و 4 سانتی متر 317 امتیاز، در پرتاب وزنه با 39 متر و 39 سانتی متر 645 امتیاز و در دوی 800 متر با 2 دقیقه و 25 ثانیه و 48 صدم ثانیه 751 امتیاز گرفت و در مجموع با 5053 امتیاز در رده ششم هفتگانه ایستاد.
تیم 4 در 400 متر ایران با ترکیب مهدی رحیمی، مهدی زمانی، احسان طهماسبی و سجاد هاشمی در گروه دوم مرحله مقدماتی به میدان رفت اما به دلیل خطای نفر دوم از گردونه رقابت ها کنار رفت.
** بوکس
در یک هشتم نهایی وزن 75 کیلوگرم، سجاد محرابی بوکسوری از فلسطین را شکست داد و به جمع هشت نفر برتر این وزن صعود کرد.
در وزن 69 کیلوگرم، امین قاسمی پور در یک چهارم نهایی از نماینده ترکمنستان شکست خورد و حذف شد.
احسان روزبهانی در وزن 81 کیلوگرم ورزشکاری از هند را شکست داد و علاوه بر صعود به نیمه نهایی، مدال برنز خود را قطعی کرد.
** کانوئینگ
نمایندگان ایران در فینال 11 ماده به میدان رفتند و به نتایج زیر دست یافتند:
کایاک انفرادی هزار متر – احمدرضا طالبیان با 3 دقیقه و 44 ثانیه و 155 هزارم ثانیه – دوم
کانوی انفرادی هزار متر – شاهو ناصری با 4 دقیقه و 12 ثانیه و 857 هزارم ثانیه – پنجم
کایاک انفرادی 500 متر – آرزو حکیمی با 1 دقیقه و 55 ثانیه و 122 هزارم ثانیه – چهارم
کایاک دو نفره هزار متر – علی آقامیرزایی و سعید فضل اولی با 3 دقیقه و 23 ثانیه و 590 هزارم ثانیه – دوم
کانوی دو نفره هزار متر – پژمان دیوسالاری و سید کیا اسکندانی با 4 دقیقه و 9 ثانیه و 20 هزارم ثانیه – هفتم
کایاک چهار نفره هزار متر – احمدرضا طالبیان، حمیدرضا ترکی، فرزین اسدی و امین بوداغی با 3 دقیقه و 6 ثانیه و 77 هزارم ثانیه – چهارم
کایاک انفرادی 200 متر – آرزو حکیمی با 41 ثانیه و 807 هزارم ثانیه – سوم
کایاک انفرادی 200 متر – علیرضا علی محمدی با 36 ثانیه و 809 هزارم ثانیه – چهارم
کانوی انفرادی 200 متر – عادل مجللی با 39 ثانیه و 699 هزارم ثانیه – سوم
کایاک دو نفره 200 متر – سعید فضل اولی و علیرضا علی محمدی با 33 ثانیه و 306 هزارم ثانیه – ششم
کایاک دو نفره 500 متر – مینا عبداللهی و هدیه کاظمی با 1 دقیقه و 52 ثانیه و 870 هزارم ثانیه – هشتم
** هندبال
تیم ملی ایران با نتیجه 29 بر 21 از قطر شکست خورد و راهی دیدار رده بندی شد.
** والیبال
تیم ایران سه بر یک و با امتیازات 25 به 21، 25 به 19، 23 به 25 و 25 به 19 کره جنوبی را از پیش رو برداشت و به عنوان تیم نخست گروه E مرحله پلی آف راهی مرحله یک چهارم نهایی شد.
** کشتی
مسعود اسماعیل پور به ترتیب کشتی گیرانی از ازبکستان، کره جنوبی، قزاقستان و هند را شکست داد و به مدال طلای وزن 61 کیلوگرم دست یافت.
عزت الله اکبری در وزن 74 کیلوگرم نمایندگانی از پاکستان و کره جنوبی را شکست داد اما در دیدار نهایی از کشتی گیر ازبکستان شکست خورد و نقره گرفت.
در وزن 86 کیلوگرم، میثم مصطفی جوکار به ترتیب کشتی گیرانی از چین، هند، کره جنوبی و قزاقستان را از پیش رو برداشت و مدال طلا را از آن خود کرد.
پرویز هادی در وزن 125 کیلوگرم با پیروزی بر نمایندگان چین، مغولستان، کره جنوبی و قزاقستان طلای سنگین وزن کشتی آزاد را بر گردن آویخت.
ارسال دیدگاه
مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰