عضو مجلس خبرگان رهبری: خاستگاه اصلی دکتر روحانی، مکتب امام خمینی(ره) است

نماینده مردم ایلام در مجلس خبرگان رهبری گفت: خاستگاه اصلی دکتر روحانی به عنوان رییس دولت تدبیر و امید، مکتب امام خمینی (ره) است. حجت الاسلام و المسلمین ˈسیدمجتبی طاهری خرم آبادیˈ روز پنجشنبه در دیدار رییس جمهوری با علما، ایثارگران و برگزیدگان لرستان در خرم آباد، افزود: دکتر روحانی فرزند اسلام، شاگرد امام راحل(ره)، […]

نماینده مردم ایلام در مجلس خبرگان رهبری گفت: خاستگاه اصلی دکتر روحانی به عنوان رییس دولت تدبیر و امید، مکتب امام خمینی (ره) است. حجت الاسلام و المسلمین ˈسیدمجتبی طاهری خرم آبادیˈ روز پنجشنبه در دیدار رییس جمهوری با علما، ایثارگران و برگزیدگان لرستان در خرم آباد، افزود: دکتر روحانی فرزند اسلام، شاگرد امام راحل(ره)، یاور رهبر معظم انقلاب و خادم و دلسوز ملت است.

81207591-5771739

وی اظهار کرد: دکتر روحانی در جریان نهضت انقلابی امام خمینی (ره) در مسیر مبارزه با استکبار و رژیم طاغوت، نقش مهم و موثری داشته اند.عضو مجلس خبرگان رهبری در ادامه با اشاره به اینکه لرستان از بعد معنوی، فقه و فقاهت شخصیت های فراوانی را در طول تاریخ پرورش داده، گفت: قله عظیم فقاهت لرستان در عصر حاضر، آیت ا... بروجردی است که در ادامه به آیت ا... طاهری خرم آبادی ختم می شود.وی در ادامه با اشاره به اینکه لرستان از وجود زخم کهنه محرومیت و بیکاری رنج می برد، افزود: این درحالی است که لرستان دارای، ظرفیت ها و قابلیت های بسیاری است.

وی اظهارکرد: با وجود اینها و بهره مندی لرستان از ظرفیت های عظیم اقتصادی، صنعتی، تولیدی، کشاورزی و طبیعی، از وجود زخم کهنه محرومیت و بیکاری بر پیکره خود رنج می برد.وی در ادامه گفت:مردم لرستان در دوران انقلاب و دفاع مقدس همواره حضوری موثر، چشمگیر و قابل توجه داشته،و افتخارات زیادی را در حراست و حفاظت از ارزش ها و آرمان های انقلاب کسب کرده اند.

حجت الاسلام طاهری گفت: دراین شرایط، انتظار داریم در سالی که با عزم ملی و مدیریت جهادی آغاز شده، دولت تدبیر و امید با عقلانیت و اعتدال، افتخاری را در تاریخ این دیار برای خود ثبت کند و در سایه یک حرکت جهادی زخم های کهنه این استان را درمان کند.عضو مجلس خبرگان رهبری اظهار کرد: به یقین سفر دولت و تدبیر به لرستان، منشا خیرات و برکات زیادی برای استان خواهد شد.