دستگیری ۲ قاپ زن حرفه‌ای در “اهواز”

رئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری ۲ سارق قاپ زن موبایل با کشف ۶۲ فقره سرقت در شهرستان اهواز خبر داد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری پلیس، سرهنگ ” سیروس دریکوند” در تشریح جزئیات خبر اظهار کرد: با وقوع موبایل قاپی‌های سریالی از شهروندان در سطح شهرستان اهواز، موضوع رسیدگی به پرونده در دستور کار تیمی […]

رئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری ۲ سارق قاپ زن موبایل با کشف ۶۲ فقره سرقت در شهرستان اهواز خبر داد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری پلیس، سرهنگ ” سیروس دریکوند” در تشریح جزئیات خبر اظهار کرد: با وقوع موبایل قاپی‌های سریالی از شهروندان در سطح شهرستان اهواز، موضوع رسیدگی به پرونده در دستور کار تیمی از کارآگاهان پایگاه غرب پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: با توجه به حساسیت موضوع کارآگاهان پلیس تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند و در بررسی‌ها متوجه شدند سرقت ها توسط ۲ سرنشین یک موتور سیکلت صورت گرفته است.

سرهنگ دریکوند ادامه داد: کارآگاهان پایگاه غرب پلیس آگاهی استان در نخستین گام با بهره‌گیری از شیوه‌های کشف نوین جرم و روش‌های علمی هویت متهمان و مخفیگاه آنان را شناسایی و پس از هماهنگی‌های لازم با مرجع قضائی آنان را در یک عملیات منسجم دستگیر کردند.

رئیس پلیس آگاهی استان خوزستان تصریح کرد: متهمان در جریان تحقیقات به ۶۲ فقره موبایل قاپی و کیف قاپی از شهروندان در سطح شهرستان اهواز اعتراف کردند.

سرهنگ دریکوند در خاتمه اظهار داشت: متهمان پس از تشکیل پرونده و تحویل به مرجع قضائی با قرار مناسب روانه زندان شدند.