سارقان مسلح در “آبادان” زمین گیر شدند

فرمانده انتظامی آبادان از انهدام باند ۴ نفره سارقان مسلح به عنف تلفن همراه با ۲۲ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد. به گزارش پایگاه خبری پلیس سرهنگ “کیومرث کشوری” در باره جزئیات خبر گفت: در پی وقوع یک فقره سرقت مسلحانه تلفن همراه از خانمی در خیابان زابل منطقه امیری که توسط راکب […]

فرمانده انتظامی آبادان از انهدام باند ۴ نفره سارقان مسلح به عنف تلفن همراه با ۲۲ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد. به گزارش پایگاه خبری پلیس سرهنگ “کیومرث کشوری” در باره جزئیات خبر گفت: در پی وقوع یک فقره سرقت مسلحانه تلفن همراه از خانمی در خیابان زابل منطقه امیری که توسط راکب یکدستگاه موتورسیکلت با تهدید سلاح کمری صورت گرفت، بلافاصله موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی این شهرستان با انجام اقدامات پلیسی و بررسی سرنخ های به جا مانده، سارق مسلح را در یکی از نقاط این شهرستان شناسایی و طی عملیاتی آن را در مخفیگاهش دستگیر کردند.

سرهنگ کشوری با بیان اینکه سارق مسلح در مواجه حضوری با خانم مالباخته به بزه انتسابی معترف گردید ادامه داد: به دنبال دستگیری این فرد مسلح ،ماموران پلیس موفق شدند اعضای یک باند ۴ نفره که در زمینه موبایل قاپی در سطح شهرستان فعالیت داشتند را شناسایی و طی عملیات های جداگانه آنان را در مخفیگاهشان دستگیر کنند.

فرمانده انتظامی آبادان در پایان با اشاره به اعتراف متهمان به۲۲ فقره سرقت شامل(۱۶ فقره سرقت عادی و۶فقره به عنف موبایل) خاطرنشان کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.