شوش با ۵۰.۸ درجه سانتیگراد گرمترین نقطه خوزستان شد

مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: شوش با ۵۰.۸ و ایذه با ۲۲.۵ درجه سانتیگراد به ترتیب گرمترین و خنک ترین نقاط خوزستان در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شدند. محمد سبزه زاری بیان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته حداکثر دمای اهواز ۴۹.۶ و حداقل ۳۱.۲ درجه سانتیگراد ثبت شد.وی ادامه داد: از امروز تا روز شنبه، استقرار […]

مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: شوش با ۵۰.۸ و ایذه با ۲۲.۵ درجه سانتیگراد به ترتیب گرمترین و خنک ترین نقاط خوزستان در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شدند. محمد سبزه زاری بیان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته حداکثر دمای اهواز ۴۹.۶ و حداقل ۳۱.۲ درجه سانتیگراد ثبت شد.وی ادامه داد: از امروز تا روز شنبه، استقرار توده هوای گرم و وقوع دمای ۴۹ درجه و بالاتر در مناطق جنوبی ، غربی ، مرکزی و بخش‌هایی از شمال خوزستان موردانتظار است.

سبزه زاری گفت: تا روز یکشنبه هفته آینده روند کاهشی سه تا پنج درجه‌ای دما در خوزستان پیش بینی می‌شود. همچنین از امروز جمعه تا اواخر روز یکشنبه (به ویژه امروز و فردا) وزش باد به ویژه در مناطق غربی، جنوبی و مرکزی خوزستان متوسط تا شدید خواهد بود.مدیرکل هواشناسی خوزستان افزود: برخاستن گرد و غبار محلی و موقتی در ساعاتی از بعدازظهرها در این مناطق دور از انتظار نیست. در این ایام شمال خلیج فارس نیز مواج پیش بینی می‌شود.