عامل اصلی سرقت نافرجام طلافروشی در شوش دستگیر شد

عامل اصلی سرقت نافرجام طلافروشی در شوش دستگیر شد. فرمانده انتظامی شوش از دستگیری عامل اصلی سرقت نافرجام طلافروشی در این شهرستان خبر داد.به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ «روح الله یاری زاده » در بیان جزئیات این خبر گفت:بدنبال یک فقره سرقت نافرجام از یک باب مغازه طلافروشی در اسفند سال گذشته، موضوع […]

عامل اصلی سرقت نافرجام طلافروشی در شوش دستگیر شد. فرمانده انتظامی شوش از دستگیری عامل اصلی سرقت نافرجام طلافروشی در این شهرستان خبر داد.به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ «روح الله یاری زاده » در بیان جزئیات این خبر گفت:بدنبال یک فقره سرقت نافرجام از یک باب مغازه طلافروشی در اسفند سال گذشته، موضوع بصورت ویژه در دستورکار ماموران پلیس قرار گرفت.
او افزود: ماموران پلیس با انجام اقدامات گسترده اطلاعاتی و شگردهای خاص پلیسی موفق به شناسایی عامل اصلی این سرقت نافرجام شده که پس از هماهنگی با مقام قضائی طی عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه او را در مخفیگاهش دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان شوش ادامه داد: شاکی پرونده و شهود حاضر در محل وقوع سرقت به‌صراحت متهم اصلی را شناسایی کردند. سرهنگ یاری زاده با اشاره به تلاش جهت دستگیری همدستان متهم گفت: امنیت و آرامش خط قرمز پلیس بوده و به مخلان نظم و امنیت عمومی به هیچ عنوان اجازه جولان را نخواهد داد.