استاندار خوزستان : روند پیشرفت طرح‌های عمرانی شوشتر سرعت می‌‌گیرد

روند پیشرفت طرح‌های عمرانی شوشتر سرعت می‌‌گیرد/مسایل و مشکلات شهرستان‌ها در مسیر توسعه هدایت می‌شوند. جلسه بررسی مسایل و رفع مشکلات شهرستان شوشتر  به ریاست دکتر صادق خلیلیان، استاندار خوزستان و با حضور سهراب گیلانی، نماینده مردم شهرستان‌های شوشتر و گتوند در مجلس شورای اسلامی، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدرضا حبیب‌پور، امام جمعه شوشتر، حجت‌اله دهدشتی، فرماندار […]

روند پیشرفت طرح‌های عمرانی شوشتر سرعت می‌‌گیرد/مسایل و مشکلات شهرستان‌ها در مسیر توسعه هدایت می‌شوند. جلسه بررسی مسایل و رفع مشکلات شهرستان شوشتر  به ریاست دکتر صادق خلیلیان، استاندار خوزستان و با حضور سهراب گیلانی، نماینده مردم شهرستان‌های شوشتر و گتوند در مجلس شورای اسلامی، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدرضا حبیب‌پور، امام جمعه شوشتر، حجت‌اله دهدشتی، فرماندار شهرستان شوشتر و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی در استانداری خوزستان برگزار شد.

دکتر خلیلیان در پایان این نشست اظهار داشت: در این جلسه طرح‌ها و پروژه‌های شهرستان شوشتر در حوزه‌های مرتبط با آب شرب، کشاورزی، شبکه فاضلاب، بهداشت و درمان، برق‌رسانی و گاز رسانی به روستاها، توسعه راه‌های روستایی و بین‌شهری، مسایل مرتبط با بنیاد مسکن، ورزش و جوانان، میراث فرهنگی و گردشگری و مسایل فرهنگی شهرستان مورد بحث و بررسی قرار گرفت و تصمیات لازم در این خصوص اتخاذ شد.

وی یادآور شد: تمامی پروژه‌ها و طرح‌های شهرستان شوشتر به تفکیک مورد بررسی و دقت نظر قرار گرفت، زمان بندی لازم برای اتمام این پروژه‌ها تنظیم و نسبت به مشکلاتی که مانع تسریع پیشرفت پروژه‌ها است تصمیم گیری شد تا هر چه زودتر به اتمام برسند.

استاندار خوزستان تاکید کرد: همچنین به تناسب مشکلات و دغدغه‌هایی که مردم با آن دست به گریبان هستند برخی پروژه‌های ضروری و جدید تعریف می‌شود که اگر نیاز به تامین اعتبار در سطح ملی یا استانی داشته باشد اقدام لازم صورت می‌گیرد تا مشکلات شهرستان برطرف و توسعه شهرستان تسریع شود.

وی گفت: سیاست‌های ما در مسیری است تا مسایل و مشکلات شهرستان را به سمتی هدایت کنیم که منجر به توسعه آن شهرستان شود و شاهد بهبود وضعیت مردم و شهرستان نسبت به گذشته باشیم.

خلیلیان همچنین بر تحقق توسعه استان در سطح کلان و توسعه و آبادانی شهرستان‌ها به منظور رسیدن به توسعه متوازن، رفع محرومیت‌ها و مشکلات در سطح استان تاکید کرد.