مهندس موسوی شهردار اهواز :از 2 مجموعه ورزشی در کوی علوی و زیتون کارمندی بهره برداری می شود/يرساخت هاي اهواز را براي يك تحول استراتژيك آماده مي كنيم

راه اندازی این اتوبوس ها حرکتی ابتکاری بود که برای اولین بار در اهواز انجام می پذیرد. این اتوبوس ها با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی و مشاور ه های بهداشتی جهت ارایه ویزیت راه اندازی شده اند.به گزارش خبرنگار ما همزمان با روزهای هفته دولت و در راستای گسترش فرهنگ شهروندی و ترویج کتابخوانی آیین […]

راه اندازی این اتوبوس ها حرکتی ابتکاری بود که برای اولین بار در اهواز انجام می پذیرد. این اتوبوس ها با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی و مشاور ه های بهداشتی جهت ارایه ویزیت راه اندازی شده اند.به گزارش خبرنگار ما همزمان با روزهای هفته دولت و در راستای گسترش فرهنگ شهروندی و ترویج کتابخوانی آیین بهره برداری و راه اندازی اتوبوس های کتاب و مشاوره در اهواز با حضور خبیر معاون سیاسی – اجتماعی استاندار خوزستان ،مهندس موسوی شهردار اهواز و حجت الاسلام حسن زاده امام جمعه موقت این برگزار شد.حسن زاده اعلام کرد :اثبات کارآمدی دین را از مهمترین وظایف و رسالت های مسوولین اعلام کرد و هفته دولت را فرصتی مغتنم برای ارایه کارهای انجام شده جهت رفاه مردم دانست.معاون سیاسی و اجتماعی استانداری خوزستان با اشاره به اینکه از وظایف مهم و بارز شهرداری ها توجه ویژه به مسایل فرهنگی و اجتماعی مردم می باشد، گفت: مهمتری از این مقوله برخورداری از جامعه و شهری فرهنگی است، بدان معنا که مردم جامعه فرهنگ را باور داشته باشند.

9985_379

فرج اله خبیر ادامه داد : کارهای فرهنگی که در سطح شهر انجام می شود، امید است نتایج اثر بخش و امیدوار کننده ای داشته باشند. بعنوان مثال اجرای پروژه هایی نظیر مجموعه ورزشی ستایش موجب می شود تا فضای شادی و نشاط برای مردم به ارمغان آید.وی اضافه کرد : پروژه هایی نظیر مجموعه های فرهنگی ورزشی شاید هزینه و اعتبار سنگینی نداشته باشند اما قطعا نتایجی به مراتب بالاتر و اثرگذار تر خواهد داشت. چراکه در این پروژه های فرهنگی و ورزشی به تربیت آدم ها نیز پرداخته می شود.خبیر با مثبت خواندن طرح اتوبوس های کتاب و بهداشت، گفت : به عقیده من تاثیری که اتوبوس های کتاب در مردم دارند، بسیار بالاتر از کتاب های متمرکز می باشد.وی خاطرنشان ساخت: امید است شهرداری های دیگر شهرها نیز به پروژه های اینچنین توجه ویژه نمایند.

در ادامه این آیین مهندس موسوی شهردار کلانشهر اهواز با اشاره به رسالت شهرداری ها در موضوع شادی و نشاط میان مردم، گفت: شهرداری ها نه تنها در بخش عمرانی بلکه در ارایه فضای شادی و نشاط میان مردم وظیف دارند، به همین سبب اهتمم شهرداری اهاز نیز در این راستا بوده و خواهد بود.سید خلف موسوی ادامه داد : از ابتدای آغاز بکار در شهرداری همه تلاشم بر آن بوده تا زیر ساخت های اهواز را برای تحولی عظیم و استارتژیک آماده سازیم، در این راستا تلاش های خوبی انجام شده که موجب می شود تا آینده خوزستان را بیش از پیش درخشان ببینیم. وی با اشاره به انجام 42 پروژه چند منظوره فرهنگی و اجتماعی در کلانشهر اهواز گفت: 42 پروژه چند منظوره در سالجاری مورد بهره بداری خواهد رسید که این آمار رشد چشمگیر و قابل توجهی نسبت به سالیان گشذته داشته است. چرا که طی سال های گذشته 58 پروژه چند منظوره مورد افتتاح و بهره برداری رسیده بود.

9981_129

شهردار کلانشهر اهواز یادآور شد : در سالجاری 2 مجموعه ورزشی دیگر نیز در محل زیتون کارمندی و کوی علوی مورد بهره برداری خواهد رسید. با توجه به تاکید آیت اله جزایری این مجموعه ورزشی در کوی علوی احداث شد که مراحل تکمیلی انجام شده و با حضور ایشان مراسم افتتاحیه برگزار خواهد شد.موسوی اضافه کرد: مجموعه پارک بانوان نیز در دست احداث می باشد که در مسیر گلستان بزودی راه اندازی خواهد شد. وی با اشاره به اتوبوس های کتاب و بهداشت گفت : راه اندازی این اتوبوس ها حرکتی ابتکاری بود که برای اولین بار در اهواز انجام می پذیرد. این اتوبوس ها با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی و مشاور ه های بهداشتی جهت ارایه ویزیت راه اندازی شده اند.گفتنی است این مجموعه فرهنگی ورزشی از بخش های مختلف ورزشی نظیرتیراندازی با کمان، زمین تنیس و سالن بدنسازی برخودار می باشد.