۲۱ میلیارد تومان برای تراکتور هزینه شده است

۲۱ میلیارد تومان برای تراکتور هزینه شده است مدیر عامل باشگاه تراکتورسازی تبریز گفت: هیئت مدیره باشگاه ۲۱ میلیارد تومان برای تیم هزینه کرده و قرار نیست با حمایت دو نفر از تونی وی را به تبریز بیاوریم. جمشید نظمی عصر امروز در نخستین نشست رسانه‌ای خود در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بهمن ماه سرنوشت […]

۲۱ میلیارد تومان برای تراکتور هزینه شده است

مدیر عامل باشگاه تراکتورسازی تبریز گفت: هیئت مدیره باشگاه ۲۱ میلیارد تومان برای تیم هزینه کرده و قرار نیست با حمایت دو نفر از تونی وی را به تبریز بیاوریم.


جمشید نظمی عصر امروز در نخستین نشست رسانه‌ای خود در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بهمن ماه سرنوشت تیم تراکتورسازی است، زیرا ‌این تیم در جمع هشت تیم نهایی قرار داشته و می‌تواند با سه پیروزی به مقام قهرمانی جام حذفی رسیده و برگ زرینی در افتخارات این تیم ثبت شود.

تراکتور را در مکان ششم تحویل گرفتم

به گزارش فارس، وی افزود: در مورد گذشته تیم تراکتورسازی به دلیل اینکه در آن مقطع سمتی نداشتم نمی‌خواهم صحبت کنم، اما شرایط موجود به ضرر تیم بوده و من این تیم ‌را در مکان ششم تحویل گرفتم.

مدیر باشگاه تراکتورسازی گفت: وقتی ادعا می‌کنیم که تیم ما حرفه‌ای است و در لیگ حرفه‌ای حضور دارد، باید تمام رفتارهایمان حرفه‌ای باشد و من مدیرعامل، مربیان، بازیکنان و هواداران نیز باید حرفه‌ای عمل کنند.

وی افزود: فضاسازی که رقیبان علیه تیم ما می‌کنند طبیعی است اما متاسفانه سایت‌های هواداری نیز با مطالب خود کار را برای تیم تراکتورسازی مشکل ایجاد کرده و به ضرر باشگاه عمل می‌کنند.

هواداران رفتار حرفه‌ای داشته باشند

رئیس سابق هیئت فوتبال استان تصریح کرد: تیم سپاهان اصفهان مسابقات را بد آغاز کرد و حتی تا رده هشتم جدول سقوط کرد، اما چون زیرساخت‌های این تیم درست بود، دوباره در میسر پیشرفت قرار گرفت و با معیارهایی که در تبریز وجود دارد سپاهانی‌ها در مقطعی که با بحران مواجه شدند باید اعدام می‌شدند و من از هواداران می‌خواهم که رفتار حرفه‌ای از خود نشان دهند.

وی در مورد عدم حضور خبرنگاران و هواداران در تمرینات تیم تراکتورسازی ابراز داشت: تیم تراکتورسازی به آرامش نیاز دارد و این تیم مشکل تاکتیکی نداشته و از مسائل روحی روانی رنج می‌برد و این تصمیم جهت بازگشت روحیه و آرامش به تیم گرفته شده است.

تونی اگر مربی خوبی بود بیکار نمی‌ماند

نظمی در مورد اینکه اگر در بازی مقابل صبای قم باز هم سکوهای ورزشگاه تونی اولیویرا را تشویق کند، گفت: اگر تمام دنیا هم تونی را تشویق کند من باز هم از جلالی حمایت خواهم کرد و این مربی پرتغالی به تبریز نخواهد آمد و هیئت مدیره باشگاه ۲۱ میلیارد تومان برای تیم هزینه کرده و قرار نیست با حمایت دو نفر از تونی وی را به تبریز بیاوریم.

وی موفقیت تونی در فصل گذشته را ‌کادر فنی همراهش ذکر کرد‌ و افزود: مربیان سال گذشته تیم تراکتورسازی همگی در حال فعالیت در لیگ خودشان هستند و مسلما نمی‌توانند برای کار در تیم تراکتورسازی حاضر شوند و تونی هم اگر مربی خوبی بود نباید امروز بیکار می‌ماند، هر چند معتقد هستم ‌حتی اگر فرگوسن ‌هم به تراکتورسازی بیاید مشکل حل نخواهد شد، زیرا از تیم شناختی نداشته و با از دست رفتن زمان مشکلات تیم دوچندان خواهد شد.

مدیرعامل جدید باشگاه تراکتورسازی گفت: حفظ شرایط دشوار شده است ولی با این وجود امروز توان فنی ما به گونه‌ای است که می‌تواند دوباره به اوج برگردد، قول قهرمانی نمی‌دهم آن قهرمانی برای تراکتور دشوار شده است.

نظمی با تاکید بر طرد هوادار تماشاگر تاکید کرد: این دو واژه با یکدیگر تفاوت دارند، از روزی که بنده مدیرعامل شدم ۲۵۰۰ بار هواداران اس‌ام‌اس و تماس داشتند، هوادار با سرد و گرم تیم همراه است و در مشکلات تیم را حمایت می‌کند، هوادار یار دوازدهم تیم است ولی تماشاگر اینچنین نیست، برای ‌تفریح به ورزشگاه می‌آید تا حتما تیم خود را پیروز ببیند تا هیجانی شود، زمانی که تیمش خوب بازی نکند مربی و بازیکن را هو خواهد کرد و چیزی برایش مهم نیست ولی هوادار هیچ وقت این کار را نمی‌کند.

حمایت از جلالی و مخالفت با استعفای وی

وی افزود: من ‌از طرف هیئت مدیره به عنوان مدیر عامل باشگاه تراکتورسازی انتخاب شده‌ام و این هیئت مدیره با استعفای جلالی مخالفت کرده و من نیز از وی حمایت خواهم کرد و باید یادآور شوم فقط سخنگوی هیئت مدیره در مصاحبه خود به جلالی اولتیماتوم داده بود که ‌از وی نیز عذرخواهی کرده و برای جلوگیری از چنین مسائلی قرار شده از سوی هیئت مدیره من فقط مصاحبه کنم.

اولویت‌های باشگاه تراکتورسازی تقویت زیرساخت‌ها است

نظمی به اولویت‌های تیم تراکتورسازی پرداخت و عنوان کرد: در اسفند ماه و در باشگاه‌های آسیا میزبان الاتحاد عربستان بوده و باید در این رقابت‌های نماینده شایسته‌ای برای فوتبال ایران باشیم و در کنار آن بتوانیم در لیگ برتر نیز سهمیه فصل آینده حضور در باشگاه‌های آسیا کسب کرده و در جام حذفی نیز به موفقیت دست یابیم.

پرداخت ۵۰ درصد از قرارداد بازیکن‌ها

وی افزود: در کنار برنامه‌های کوتاه مدت و بلند مدت برای موفقیت تیم، تامین منابع مالی باشگاه در راس اهداف من است که تاکنون ۵۰ درصد از قراردادها پرداخت شده است.

به گفته نظمی تقویت زیر ساخت‌های فوتبال حرفه‌ای، برنامه ریزی برای فصل ۹۴-۹۳، ایجاد منابع پایدار، توسعه اماکن ورزشی باشگاه، نگاه ویژه با فوتبال پایه و استعداد یابی، استفاده از تجربیات پیشکسوتان، تعامل با اصحاب رسانه و ارتباط نزدیک با مسئولان استانی و کشوری از دیگر اهداف باشگاه تراکتورسازی هستند.

مدیر جدید باشگاه تراکتورسازی تیمش را نیازمند آرامش خواند و عنوان کرد: با آرامش می‌توان تیم را از لحاظ روانی تقویت کرده و مجددا در مسیر موفقیت قرار داد.

وی افزود: در طول هفته گذشته تیم تراکتورسازی تمرینات مناسبی را انجام داده و به سمت آرامش گام بر می‌داریم و امیدوارم در بازی برابر صبا به نتیجه مطلوب دست یابیم.

نظمی در مورد شانس قهرمانی تیمش اظهار کرد: تیم تراکتورسازی می‌تواند به شرایط خوب قبلی خود باز گردد، اما نمی‌توان قول قهرمانی داد.

وی در مورد بازی تیمش برابر سایپا گفت: یک امتیاز این بازی در حکم سه امتیاز بوده و من به جلالی گفته بودم اگر تراکتورسازی بازی را واگذار کرد من پاسخگو باخت بوده و از تیم حمایت خواهم کرد.