زمان مسابقات تیم ملی در جام ملت ها اعلام شد

زمان و ورزشگاه های محل برگزاری مسابقات تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت های آسیا-۲۰۱۹- امارات اعلام شد. مسابقات جام ملت های ۲۰۱۹ – آسیا از ۱۵ دی ماه تا ۱۲ بهمن ماه ( ۵ ژانویه تا اول فوریه ۲۰۱۹) به میزبانی امارات متحده عربی برگزار می شود.تیم ملی فوتبال ایران در گروه D […]

زمان و ورزشگاه های محل برگزاری مسابقات تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت های آسیا-۲۰۱۹- امارات اعلام شد. مسابقات جام ملت های ۲۰۱۹ – آسیا از ۱۵ دی ماه تا ۱۲ بهمن ماه ( ۵ ژانویه تا اول فوریه ۲۰۱۹) به میزبانی امارات متحده عربی برگزار می شود.تیم ملی فوتبال ایران در گروه D این رقابت ها با تیم های ملی عراق، ویتنام و یمن همگروه است. بر این اساس برنامه زمانبندی این رقابت ها در مرحله گروهی به شرح زیر اعلام شده است:

** ایران – یمن / ابوظبی – ورزشگاه محمدبن زاید
دوشنبه ۱۷ دی – ساعت ۲۰

** ویتنام – ایران / ابوظبی – ورزشگاه آل نهیان
شنبه ۲۲ دی – ساعت ۱۶

** ایران – عراق / دبی – ورزشگاه آل مکتوم
چهارشنبه ۲۶ دی – ساعت ۲۰

مسابقه مرحله بعدی در صورت سرگروهی تیم ملی ایران در روز یکشنبه ۳۰ دی ماه در ابوظبی ورزشگاه محمدبن زاید مقابل تیم سوم یکی از گروه های B، E یا F خواهد بود. درصورت دوم شدن در گروه نیز تیم ملی مقابل تیم اول گروه E در روز دوم بهمن در ابوظبی در ورزشگاه آل نهیان به میدان می رود.مسابقات مرحله یک چهارم نیز به ترتیب در روزهای ۴ و ۵ بهمن انجام می شود. مسابقات نیمه نهایی هم در روزهای ۸ و ۹ بهمن و دیدار فینال در ۱۲ بهمن خواهد بود.بر اساس بخشنامه شماره ۳ ارسالی از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا قرار است کارگاه آموزشی در خصوص برگزاری این مسابقات در ماه سپتامبر (شهریور یا اوایل مهر) برگزار شود. جزئیات کارگاه آموزشی متعاقبا اعلام خواهد شد.دمای هوا طبق اعلام کنفدراسیون فوتبال آسیا در طول مسابقات در طول روز حدود ۲۴ درجه سانتی گراد خواهد بود.