مطالبات پرسپولیسی‌ها فردا پرداخت می‌شود

مطالبات پرسپولیسی‌ها فردا پرداخت می‌شود مدیرعامل باشگاه پرسپولیس از تامین منابع مالی و پرداخت حق و حقوق بازیکنان در روز پنجشنبه و صادر شدن حکم بازداشت و زندان دو کلاهبرداری ۵٫۵ میلیارد تومانی خبر داد. محمد رویانیان درباره عدم برگزاری تمرین امروز سرخپوشان گفت: گلایه‌هایی دارم و حرف‌های زیادی که بماند بعد از دربی. می‌خواهم […]

مطالبات پرسپولیسی‌ها فردا پرداخت می‌شود

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس از تامین منابع مالی و پرداخت حق و حقوق بازیکنان در روز پنجشنبه و صادر شدن حکم بازداشت و زندان دو کلاهبرداری ۵٫۵ میلیارد تومانی خبر داد.


محمد رویانیان درباره عدم برگزاری تمرین امروز سرخپوشان گفت: گلایه‌هایی دارم و حرف‌های زیادی که بماند بعد از دربی. می‌خواهم بگویم هواداران اتفاقات امروز را فراموش کنند و به خاطر تیم پرسپولیس و بازی روز جمعه پشت تیم و بازیکنان را خالی نکنند و هر چه اتفاق افتاده را فراموش کنند. بازیکنان ما امسال سختی‌های زیادی را فراموش کردند و امروز نیز از روی ناراحتی و فشاری که احساس می‌کردند تصمیم گرفتند، اما ایمان دارم روز جمعه با تمام وجود بازی خواهند کرد. هواداران تا آخرین ثانیه‌ها از تیم حمایت کنند و احترام تیم داوری و تیم مقابل حفظ نمایند.

به گزارش ایسنا، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در ادامه گفت: ما تمام تلاش خود را کردیم تا پایان وقت اداری امروز بتوانیم حق و حقوق اعضای تیم را پرداخت کنیم اما مشکلاتی بوجود آمد و نتوانستیم اینکار را انجام دهیم، اما از منابع دیگری توانستیم با ۳ ساعت و ساعت ۵ عصر امروز حق و حقوق اعضای تیم را تامین کنیم و انشااله مطالبات اعضای تیم ما فردا تا دو برابر تیم دیگر پرداخت خواهد شد. گلایه‌ها و ناراحتی من بماند بعد از دربی.

رویانیان همچنین از صدور حکم دادگاه درباره فردی که اقدام به کلاهبرداری کرده بود خبر داد و به سایت پرسپولیس گفت: از چند ماه پیش ۵/۵ میلیارد تومان از ما کلاهبرداری شد و امروز توسط یکی از شعبه‌های دادگاه عمومی جزایی حکم دادگاه صادر و دو سال حبس تعلیقی و دو سال ممنوعیت از داشتن چک برای یکی از این کلاهبرداران صادر و حکم بازداشت یکی از آنها نیز دریافت شد. این دو نفر (ح و ن صادقی) با این اقدام خود مشکلات عدیده‌ای برای ما بوجود آوردند و امیدوارم که بتوانیم حق و حقوق خود را از آنها بازپس گرفته و بسیاری از مشکلات را حل کنیم. اگر این کار آنها نبود ما هیچ مشکلی نداشتیم. بنده حرف‌های زیادی برای گفتن دارم و بعد از دربی آنها را با هواداران در میان خواهم گذاشت.