بلاتر (رییس فیفا) قهرمانی فولاد را تبریک گفت

سپ بلاتر رییس فدراسیون بین المللی فوتبال(فیفا) با ارسال نامه ای به علی کفاشیان رییس فدراسیون فوتبال ایران، قهرمانی تیم فولاد خوزستان را در لیگ برتر تبریک گفت.به گزارش عصر ما به نقل از فدراسیون فوتبال، متن نامه ژوزف سپ بلاتر به شرح زیر است: دوست عزیزم آقای کفاشیان/خواهشمندم صمیمانه ترین تبریکات را به باشگاه […]

سپ بلاتر رییس فدراسیون بین المللی فوتبال(فیفا) با ارسال نامه ای به علی کفاشیان رییس فدراسیون فوتبال ایران، قهرمانی تیم فولاد خوزستان را در لیگ برتر تبریک گفت.به گزارش عصر ما به نقل از فدراسیون فوتبال، متن نامه ژوزف سپ بلاتر به شرح زیر است:

9301x30x0x41956

دوست عزیزم آقای کفاشیان/خواهشمندم صمیمانه ترین تبریکات را به باشگاه فولاد خوزستان به خاطر کسب عنوان قهرمانی لیگ برتر ایران منتقل کنید. پس از فصل 2005-2004 این دومین قهرمانی تیم فولاد خوزستان در لیگ برتر ایران است که جای تبریک دارد.

همچنین مراتب تشکر و صمیمانه ترین آرزوهای بنده را به بازیکنان،مدیرعامل، کادر فنی، کادر پزشکی و همه کسانی که در این موفقیت نقش داشته اند، برسانید چرا که نقش هر کدام از آنها در این موفقیت کلیدی بوده است.

از طرف جامعه جهانی فوتبال؛ مایلم از باشگاه فولاد خوزستان به خاطر شادی و شور و نشاطی که درمیان هواداران فوتبال ایجاد کرده اند،تشکر کنم و یکبار دیگر برای آنها آرزوی بهترین ها را در آینده داشته باشم.

ژوزف سپ بلاتر