نشست سه‌ساعته قائم مقام پرسپولیس با دایی و پنجعلی

نشست سه ساعته قائم مقام باشگاه پرسپولیس با سرمربی و سرپرست این تیم برگزار شد.به گزارش خبرنگار ورزشی عصر ما،دیروز نشست سه ساعته ای با حضور بهروز منتقمی قائم مقام باشگاه پرسپولیس، علی دایی و محمد پنجعلی سرمربی و سرپرست این تیم برگزار شد. در این جلسه درباره دو بازی باقی مانده و هماهنگی های […]

نشست سه ساعته قائم مقام باشگاه پرسپولیس با سرمربی و سرپرست این تیم برگزار شد.به گزارش خبرنگار ورزشی عصر ما،دیروز نشست سه ساعته ای با حضور بهروز منتقمی قائم مقام باشگاه پرسپولیس، علی دایی و محمد پنجعلی سرمربی و سرپرست این تیم برگزار شد.

image46476

در این جلسه درباره دو بازی باقی مانده و هماهنگی های لازم و همچنین مطالبات سرخپوشان گفتگو و تبادل نظر شد.بهروز منتقمی قائم مقام باشگاه پرسپولیس در گفتگو با سایت رسمی باشگاه درباره این نشست گفت: جلسه بسیار خوب و صمیمانه ای داشتیم و درباره مسائل مختلف تیم فوتبال به گفتگو و تبادل نظر پرداختیم. چگونگی سفر تیم به اهواز برای آخرین بازی رقابت های لیگ برتر، تمهیدات ویژه برای دیدار پرسپولیس و راه آهن، همچنین چگونگی پرداخت بخشی از مطالبات اعضای تیم فوتبال از جمله مسائلی بود که در جلسه امروز درباره آن تبادل نظر شد.

منتقمی تصریح کرد: هواداران پرسپولیس به طور حتم با درک شرایط و اهمیت بازی پرسپولیس و راه آهن حضور گسترده و پرشوری در استادیوم آزادی خواهند داشت و با تمام وجود تا دقیقه 90 از تیم محبوب خود حمایت خواهند کرد و در برتری پرسپولیس در این بازی سهیم خواهند بود. نقش هواداران در دو هفته پایانی بسیار ویژه و تاثیرگذار خواهد بود. پرسپولیس با حمایت همه جانبه هوادارانش، درایت کادرفنی، تلاش همت و صبوری بازیکنان توانسته از شانس قهرمانی برخوردار باشد و حالا باید در دو هفته پایانی همه همدل و متحد در کنار هم برای سربلندی پرسپولیس تلاش کنند. امیدواریم هواداران در بازی مقابل راه آهن حضور گسترده و پرشماری در استادیوم آزادی داشته باشند.

منتقمی ادامه داد: در جلسه امروز آقای دایی از تلاش بازیکنان و صبوری آنها به واسطه مشکلات مالی تقدیر و تشکر کردند. همچنین مقرر شد از این پس هرگونه پرداختی به اعضای تیم فوتبال از طریق واریز به شماره حساب آنها انجام شود. ما تلاش کردیم تا مبلغی ظرف روزهای آتی بین اعضای تیم فوتبال تقسیم شود. می دانیم که بازیکنان و اعضای تیم در فصل جاری با مشکلات زیادی مواجه بودند و مطالبات آنها به رغم پرداختی روزهای آتی باقی خواهد ماند. امیدواریم شرایطی فراهم شود تا مشکلات مالی پرسپولیس به طور اساسی و ریشه ای حل و فصل شود. جا دارد از تلاش های اخیر وزارت ورزش و جوانان و همکاری فدراسیون، سازمان لیگ و نهادهای ذیربط تقدیر و تشکر کنیم.
همچنین در نشست امروز ایمان زاده ذیحساب جدید باشگاه پرسپولیس و عاشوری مدیر مالی باشگاه نیز حضور داشتند.