شاهکار باشت باوی و امیری /دو مدال نقره و برنز تیمی پینگ ‌پنگ‌ بازان جوان ایران در اپن هند

ینگ ‌پنگ‌ بازان جوان ایران به دو مدال نقره و برنز تیمی مسابقات اپن هند دست یافتند.به گزارش عصر ما به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون تنیس روی میز، در مرحله نیمه پایانی این پیکارها تیم های سنگاپور و تیم مشترک ایران و قزاقستان با پیروزی مقابل رقبای خود به فینال راه یافتند. در یکی […]

ینگ ‌پنگ‌ بازان جوان ایران به دو مدال نقره و برنز تیمی مسابقات اپن هند دست یافتند.به گزارش عصر ما به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون تنیس روی میز، در مرحله نیمه پایانی این پیکارها تیم های سنگاپور و تیم مشترک ایران و قزاقستان با پیروزی مقابل رقبای خود به فینال راه یافتند.

در یکی از این دیدارها تیم ایران متشکل از باشت باوی و امیری نیا مقابل تیم مشترک ایران و قزاقستان با بازیکنانی چون آرمان حاجی ئی و گراسیمنکو قزاق قرار گرفت. در این مسابقه تیم مشترک ایران و قزاقستان با حساب 3 بر 1 برابر تیم ایران به برتری دست یافت و راهی فینال شد. در این دیدار گراسیمنکو قزاق که روز چهارم فروردین ماه موفق به راهیابی به المپیک 2014 جوانان شد دو پیروزی مقابل باشت باوی و امیری نیا بدست آورد و آرمان حاجی ئی نیز با شکست امیری نیا سومین برد تیم مشترک را به ارمغان آورد.در دیگر مسابقه مرحله نیمه نهایی سنگاپور موفق شد 3 بر 2 مقابل سوئد به پیروزی دست یابد و به همراه تیم مشترک ایران و قزاقستان به فینال راه یابد.

دیدار فینال تیمی مسابقات اپن جوانان هند با برتری سنگاپور مقابل تیم مشترک ایران و قزاقستان به پایان رسید. در این مسابقه جینگ یوان سنگاپوری چهره برتر میدان بود و با دو برد انفرادی و یک پیروزی در دیدار دونفره نقش مهمی در قهرمانی و برد 3 بر 1 تیم سنگاپور داشت.تیم های ایران متشکل از حامد باشت باوی و سروش امیری نیا و تیم سوئد مشترکاً در مکان سوم قرار گرفتند.دیدارهای انفرادی از صبح امروز آغاز شده و ورزشکاران کشورمان به مصاف حریفان خود می روند .هدایت ملی پوشان کشورمان را محسن شیشه گرها سرمربی تیم ملی جوانان بر عهده دارد .برنامه مرحله گروهی مسابقات انفرادی :

زمان مسابقات انفرادی : پنج شنبه 7 فروردین ماه 93

گروه سه :

سروش امیری نیا فلیپ کارلسون از سوئد ، ساعت ۹

سروش امیری نیا ابهیشک یاداو از هند ، ساعت ۱۱

سروش امیری نیا کریشنا ونکاتسواران از هند ، ساعت ۱۳

گروه چهار:

آرمان حاجی ئی جینگ یوان از سنگاپور ، ساعت ۹

آرمان حاجی ئی سونیل پارخ از هند ، ساعت ۱۱

آرمان حاجی ئی امیش راناسینقا از سری لانکا ، ساعت ۱۳

گروه شش :

حامد باشت باوی جایاسانکا دل سیلوا از سریلانکا ، ساعت۹:۳۰

حامد باشت باوی آنیربان قوش از هند ، ساعت ۱۱:۳۰

حامد باشت باوی اکاش نات از هند ، ساعت ۱۳:۳۰

ساعت مسابقات به وقت محلی است .