فولاد خوزستان برد رادر وقت تلف شده درمقابل بنیارکار با مساوی عوض کرد

بازیکنان تیم فوتبال فولاد خوزستان بازی برده در هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا را درمقابل بنیاد کار ازبکستان دروقت تلف شده با مساوی عوض کردند. به گزارش خبرنگار ورزشی عصرما ،تیم فولاد خوزستان که از دو بازی قبل خود چهار امتیاز کسب کرده بودند با شروع بازی بخصوص نیمه اول نمایش خوبی از خود ارایه […]

بازیکنان تیم فوتبال فولاد خوزستان بازی برده در هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا را درمقابل بنیاد کار ازبکستان دروقت تلف شده با مساوی عوض کردند.

22-35-08

به گزارش خبرنگار ورزشی عصرما ،تیم فولاد خوزستان که از دو بازی قبل خود چهار امتیاز کسب کرده بودند با شروع بازی بخصوص نیمه اول نمایش خوبی از خود ارایه داد بطوری که در بیشتر دقایق بازی صاحب توپ ومیدان بود تاجاییکه بازیکنان فولاد در این نیمه فرصت های گلزنی خوبی داشتند که نتوانستند از آنها استفاده کنند.

در دقایق پایانی این نیمه تیم میزبان برتلاش خود اضافه کرد و چند بار دروازه فولاد را با خطر روبه رو کرد ،اما سرانجام این نیمه بدون گل مساوی خاتمه یافت .با شروع نیمه دوم تیم بنیادکار ارسال ازجناحین را در دستور کار خود قرارداده بود بطوری که بر اثر این شیوه دقایقی چند بازیکنان فولاد را تحت تاثیر خود قرار داد بود.

اما بازیکنان فولاد رفته رفته ازاین فشار خارج وعنان بازی را دراختیار گرفتند بطوری که ازیک هجوم خود توسط عبدالله کرمی مدافع پیشتاخته خود در دقیقه ۷۴ به گل رسیدند وازمیزبان خود جلو افتادند.فولاد بعدازاین گل با تسلط برزمین وحریف چند موقعیت گل داشت اما نتوانست از آنها استفاده کند و این تیم بنیاد کار بود که در دقهقه ۲+۹۰ توانست از یک حمله خود به گل مساوی برسد و سرانجام این دیدار یک بر یک مساوی خاتمه یافت .تیم فوتبال فولاد خوزستان با این تساوی پنچ امتیازی شد.

بازیکنان تیم فوتبال فولاد خوزستان روزپنجشنبه (فردا) ساعت ۳۰/۷ دقیقه به وقت محلی و ۳۰/۹دقیقه به وقت ایران به اهواز باز می گردند.