پروین: پرسپولیس ۱۲۰ میلیارد قیمت‌گذاری خواهد شد

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس پیش بینی می کند وزارت ورزش و جوانان روی پرسپولیس ۱۲۰ میلیارد تومان قیمت‌ بگذارد. او معتقد است خودش و علی دایی توانایی خرید باشگاه را ندارند.علی پروین ابتدا با بیان این که برگزاری همایش “شاهین اخلاق” از سوی ایسنا کار خوبی است، اظهار کرد: باید به پیشکسوتان بیشتر رسیدگی شود. البته پیشکسوتان […]

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس پیش بینی می کند وزارت ورزش و جوانان روی پرسپولیس ۱۲۰ میلیارد تومان قیمت‌ بگذارد. او معتقد است خودش و علی دایی توانایی خرید باشگاه را ندارند.علی پروین ابتدا با بیان این که برگزاری همایش “شاهین اخلاق” از سوی ایسنا کار خوبی است، اظهار کرد: باید به پیشکسوتان بیشتر رسیدگی شود. البته پیشکسوتان مشکلات مالی آن چنانی نداشته و نیاز دارند از لحاظ معنوی به آنها رسیدگی شود.

وی افزود: ایسنا کار خوبی انجام داده است و امیدوارم انجام این گونه کارها ادامه داشته باشد. البته باید چنین همایش‌هایی را مسئولان برگزار و رسانه‌ها را دعوت کنند، نه این گونه باشد که خبرگزاری‌ها همایش را برگزار و مسئولان را دعوت کنند.مدیر عامل باشگاه پرسپولیس در ادامه صحبت‌ های خود با اشاره به پیشکسوتان این باشگاه گفت: برنامه‌ ای دارم که می‌خواهم هر ۲۰ روز یک بار پیشکسوتان را دور هم جمع کنم تا در کنار صرف ناهار یکدیگر را ببینند.

وی در ادامه صحبت‌های خود با اشاره به اختلاف‌های علی دایی و محمد مایلی‌کهن افزود: این گونه اختلافات به ضرر فوتبال ماست. هر کس ایرادی دارد و فکر نمی‌کنم کسی باشد که ایراد نداشته باشد. نباید ایرادات یکدیگر را نمایان کنیم. نباید وارد زندگی خصوصی افراد شویم. باید فقط انتقادات را مطرح کنیم. ان‌شاءالله در آینده نزدیک اختلافات موجود حل می‌شود. دوست دارم اختلافی میان پیشکسوتان باشگاه وجود نداشته باشد.پروین ادامه داد: روزی به عادل فردوسی‌پور گفتم، صدایت را دوست دارم و فوتبال‌هایی را که گزارش می‌کنی، حتما می‌بینم اما از برنامه‌ات راضی نیستم زیرا در برنامه‌ات مربی تیم را مقابل مدیر باشگاه قرار می‌دهی. این جور کارها برازنده نیست. برنامه ۹۰ بیننده زیاد و تاثیر زیادی در جامعه دارد. اگر قرار است در برنامه ۹۰ انتقادی صورت گیرد، باید انتقاد فوتبالی مطرح شود و نباید به زندگی خصوصی افراد وارد شویم.

وی در مورد شایعه اختلافات میان خودش و علی دایی نیز گفت: من با دایی اختلافی ندارم. نمی‌دانم این گونه حاشیه‌سازی‌ها از کجا شکل می‌گیرد.او در مورد جلسه با امیررضا خادم نیز گفت: در آن جلسه به ایشان گفتم ما به بدهی باشگاه کاری نداریم. در حال حاضر پول می‌خواهیم که به بازیکنان بدهیم. در آخر جلسه هم پاسخ قانع کننده‌ای از ایشان نگرفتیم.

پروین در پاسخ به این سوال که خصوصی ‌سازی پرسپولیس در چه مرحله‌ای است، اظهار کرد: کار خصوصی سازی پرسپولیس روزهای آخر را پشت سر می‌گذارد. پیشنهاد دادیم باشگاه را ۴ ساله به ما بدهید و ۳ میلیارد هم به ما قرض بدهید و دیگر نیازی نیست پولی به ما بدهید اما به شرطی این کار عملی است که هیات مدیره را خودمان انتخاب کنیم. البته وزارت ورزش هم می‌تواند یک نماینده در هیات مدیره داشته باشد. پرسپولیس می‌تواند پول‌ساز باشد و به هیچ منابع مالی هم نیاز نداشته باشد.

وی در مورد شایعه خرید باشگاه از سوی خودش و علی دایی نیز گفت: در توان مالی من و علی دایی نیست که بتوانیم باشگاه پرسپولیس را بخریم. احتمالا باشگاه را ۱۲۰ میلیارد قیمت‌گذاری خواهند کرد.وی در پایان در پاسخ به این سوال که آیا در تعطیلات لیگ پرسپولیس با درخواست علی دایی به اردو خواهد رفت خاطرنشان کرد: علی دایی هر درخواستی داشته باشد، انجام خواهیم داد. قرار است اردویی در شهر ساری و بعد هم در کشور ارمنستان برگزار کنیم