سخن عجیب مایلی‌ کهن در برنامه ۹۰ و دردسر فردوسی‌پور

محمد مایلی‌ کهن در برنامه ۹۰ با نام بردن از یکی از خوانندگان لس‌ آنجلسی، عادل فردوسی‌پور را در وضعیتی عجیب گرفتار کرد.به گزارش خبرنگار ورزشی عصرما،محمد مایلی کهن که به خاطر درگیری‌های این روزهایش با علی دایی روی بورس است، در برنامه دوشنبه شب ۹۰ روی خط آمد تا درباره صحبت ها و ادعاهای […]

محمد مایلی‌ کهن در برنامه ۹۰ با نام بردن از یکی از خوانندگان لس‌ آنجلسی، عادل فردوسی‌پور را در وضعیتی عجیب گرفتار کرد.به گزارش خبرنگار ورزشی عصرما،محمد مایلی کهن که به خاطر درگیری‌های این روزهایش با علی دایی روی بورس است، در برنامه دوشنبه شب ۹۰ روی خط آمد تا درباره صحبت ها و ادعاهای علی دایی حرف بزند. سرمربی سابق تیم ملی با اشاره به عکسی که از او توسط رسانه ‌ها منتشر شده گفت که این عکس مربوط به ۳۷ سال پیش است و این عکس به زمانی بر می‌گردد که رژیم طاغوت سر کار بوده.
مایلی‌ کهن با تاکید بر اینکه “جا نماز آب نمی‌کشد” مدعی شد که علی دایی هنگام بازی ایران و ازبکستان برای دریافت گرین کارت به امریکا رفت. بعد از این صحبت، مایلی ‌کهن در برنامه زنده تلویزیونی به طرز عجیبی نام یکی از خوانندگان لس ‌آنجلسی را آورد و تاکید کرد که چه قبلا چه حالا به این خواننده علاقه داشته هر چند بعضی از کارهایش را نفی می‌کند!
بعد از این اظهارنظر عجیب، فردوسی‌ پور خنده‌کنان از مایلی ‌کهن خواست که حرف‌های باقی مانده‌اش را به بعد موکول کند!
در حالی مایلی کهن چنین صحبتی را مطرح کرد که بعید است او از خط قرمزهای صداوسیما بی خبر بوده باشد.