پیام شهردار اهواز بمناسبت درگذشت غلامحسین مظلومی:او سرو رعنای ورزش خوزستان،سر طلایی فوتبال ایران، اسطوره اخلاق و جوانمردی بود

او نماد فوتبال پاک ایرانی بود. زننده آخرین گل تیم ملی در آخرین حضور المپیکی اش که رکورد 19 گل در 40 بازی ملی را به ثبت رسانده است، و این اما همه افتخار مظلومی نیست؛ او قهرمانی واقعی را در عرصه اخلاق و منش پهلوانی تجربه کرد. مظلومی فارغ از شعبده کاذب رسانه ای؛ […]

او نماد فوتبال پاک ایرانی بود. زننده آخرین گل تیم ملی در آخرین حضور المپیکی اش که رکورد 19 گل در 40 بازی ملی را به ثبت رسانده است، و این اما همه افتخار مظلومی نیست؛ او قهرمانی واقعی را در عرصه اخلاق و منش پهلوانی تجربه کرد. مظلومی فارغ از شعبده کاذب رسانه ای؛ ستاره ای برامده از مردم و برای مردم بود.به گزارش روابط عمومی شهرداری اهواز مهندس سیدخلف موسوی بمناسبت درگذشت زنده یاد غلامحسین مظلومی ستاره سپهر فوتبال ایران و خوزستان پیامی را منتشر کرد متن پیلم شهردار اهواز بدین شرح است:

0987653

امروز خوزستان یکی از فرزندان ارزشمند و افتخارآفرین خود را از دست داد.قهرمان دیروز و پهلوان امروز. غلامحسین مظلومی؛ سرو رعنای ورزش خوزستان، سر طلایی فوتبال ایران، اسطوره اخلاق و جوانمردی پس از تحمل یک دوره طولانی بیماری طاقت فرسا دعوت حق را لبیک گفت و جان به جان آفرین تسلیم کرد.نام غلامحسین مظلومی تا ابد بر تارک مستطیل سبز در قاره کهن و عرصه های بین المللی خواهد درخشید. قهرمان نام آوری که در میدان اخلاق و معرفت و فتوت نیز الگویی پاک سرشت و مثال زدنی بود.بی گمان اگر نام خوزستان عزیز از دیرباز در گستره ستبر ورزش این دیار و مرز و بوم می درخشد ثمره یک عمر تلاش، رواداری و اخلاق مداری اسطوره هایی چون غلامحسین مظلومی بوده است.فقدان ناباورانه غلاحسین مظلومی این قهرمان خوشنام و پرآوازه ملّی برای جامعه خوزستانی یک ضایعه دردناک و برای ورزش کشور قطعاً جبران ناپذیر و برای خیل پرشمار علاقمندان آن ورزشکار اخلاقمدار خبری تاسف بار می باشد.

او نماد فوتبال پاک ایرانی بود. زننده آخرین گل تیم ملی در آخرین حضور المپیکی اش که رکورد 19 گل در 40 بازی ملی را به ثبت رسانده است، و این اما همه افتخار مظلومی نیست؛ او قهرمانی واقعی را در عرصه اخلاق و منش پهلوانی تجربه کرد. مظلومی فارغ از شعبده کاذب رسانه ای؛ ستاره ای برامده از مردم و برای مردم بود.آری، قهرمان مظلوم خوزستان، اسوه اخلاق، تکنیک و سلامت نفس در ورزش ایران چهره در نقاب خاک کشید.این جانب ضمن عرض تسلیت فقدان و درگذشت غلامحسین مظلومی به جامعه ورزش کشور و مردم قدرشناس خوزستان، برای آن مرحوم از درگاه خداوند متعال مغفرت، برای دوستداران، خانواده و سایر بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل خواهانم.

سید خلف موسوی
شهردار اهواز