قاسمپور: برخی نتایج در لیگ دسته یک فوتبال غیر طبیعی هستند

ابراهیم قاسمپور ˈ روز سه شنبه گفت: مقابل شهرداری بندر عباس با اینکه دقایق زیادی از بازی را ده نفره بودیم بهتر از حریف ظاهر شدیم.وی اظهار داشت: داور روی یک اشتباه کاملا مشخص بازیکن ما را در نیمه نخست بازی اخراج کرد و باعث کم شدن شانس ما برای رسیدن به گل شد. سرمربی […]

ابراهیم قاسمپور ˈ روز سه شنبه گفت: مقابل شهرداری بندر عباس با اینکه دقایق زیادی از بازی را ده نفره بودیم بهتر از حریف ظاهر شدیم.وی اظهار داشت: داور روی یک اشتباه کاملا مشخص بازیکن ما را در نیمه نخست بازی اخراج کرد و باعث کم شدن شانس ما برای رسیدن به گل شد.

81049431-5508678

سرمربی تیم صنعت نفت آبادان با اشاره به اینکه هر دو تیم در این دیدار موقعیت داشتند افزود: در نیمه دوم بازی را در اختیار گرفتیم ولی ۷۵ دقیقه ۱۰ نفره بازی کردن برای هر تیمی سخت است.وی تصریح کرد: ما از نظر بازی مشکلی نداشتیم و می توانستیم با گرفتن سه امتیاز، فاصله امتیاز ی خود را با تیم های بالای جدول کم کنیم.

قاسمپور با اظهار تاسف از نبود نظارت کافی بر کار داوران افزود: اشتباهات داوری در بسیاری از بازی ها به ما لطمه وارد کرده و هیچ کس به داد ما نمی رسد.تیم فوتبال صنعت نفت آبادان روز یکشنبه هفته جاری در هفته بیستم لیگ دسته یک فوتبال باشگاه های ایران مقابل شهرداری بندرعباس به نتیجه مساوی بدون گل رسید.