درویش استعفای گل‌محمدی را نپذیرفت

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس برای گفت‌وگو با مدیرعامل و جلسه با او در محل باشگاه حضور یافت و بر پایان همکاری تاکید کرد ولی باشگاه خواهان ادامه حضور او شد. یحیی گل‌محمدی دقایقی پیش در محل باشگاه پرسپولیس حضور پیدا کرد.گل‌محمدی در جریان جلسه با رضا درویش تاکید کرد در شرایط فعلی مصمم به جدایی […]

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس برای گفت‌وگو با مدیرعامل و جلسه با او در محل باشگاه حضور یافت و بر پایان همکاری تاکید کرد ولی باشگاه خواهان ادامه حضور او شد. یحیی گل‌محمدی دقایقی پیش در محل باشگاه پرسپولیس حضور پیدا کرد.گل‌محمدی در جریان جلسه با رضا درویش تاکید کرد در شرایط فعلی مصمم به جدایی است و تصمیم قطعی‌اش را برای این منظور گرفته است. درویش هم بر اساس اولویت‌ و تصمیم باشگاه از او خواست بدون توجه به مطالبی که در فضای فوتبال مطرح می‌شود، نظرش را تغییر داده و همچنان به کارش ادامه دهد.

در پایان این نشست، یحیی گل‌محمدی بر پایان این همکاری و توافق بر سر اقاله قرارداد تاکید کرد ولی رضا درویش به وی اعلام کرد باشگاه ظرف چند روز آینده برای این منظور اقدامی انجام نخواهد داد و از او خواست پس از چند روز استراحت نظرش را اعلام کند.