نتایج هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال

هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال با برگزاری ۳ دیدار پیگیری شد.در ادامه هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال، امروز (شنبه) سه دیدار برگزار شد که در مهم‌ترین دیدار ذوب آهن و استقلال در ورزشگاه فولاد شهر از ساعت ۱۷:۳۰ به مصاف یکدیگر رفتند که این دیدار با تساوی یک، یک به پایان رسید. پیش از این […]

هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال با برگزاری ۳ دیدار پیگیری شد.در ادامه هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال، امروز (شنبه) سه دیدار برگزار شد که در مهم‌ترین دیدار ذوب آهن و استقلال در ورزشگاه فولاد شهر از ساعت ۱۷:۳۰ به مصاف یکدیگر رفتند که این دیدار با تساوی یک، یک به پایان رسید. پیش از این دیدار شمس‌آذر و گل‌گهر به تساوی یک، یک رضایت دادند و تراکتور در تبریز با نتیجه ۲ بر صفر فولاد را شکست داد تا با ۱۸ امتیاز موقتا به رده چهارم جدول رده‌بندی صعود کند.

شمس آذر یک – گل‌گهر یک (نتیجه نهایی)
گل‌ها: رحمان جعفری در دقیقه ۱۴ برای شمس آذر و احمد زنده‌روح در دقیقه ۵۳

شرح گل‌ها: بازیکنان شمس‌آذر با شروع زود هنگام کرنر، گل‌گهری‌ها را غافل‌گیر کردند و با ارسالی دقیق به داخل محوطه جریمه گل‌گهر، رحمان جعفری را در موقعیت گل‌زنی قرار دادند تا با ضربه دقیق او دروازه محمدرضا اخباری باز شود. (گل اول شمس‌آذر)

ارسال کرنر روبرتو تورس با ضربه سر زنده روح وارد دروازه شمس آذر شد. (گل اول گل‌گهر)
تراکتور ۲ – فولاد صفر (نتیجه نهایی)
گل‌ها: مهدی حسینی در دقیقه ۱۹ و ۶۸

شرح گل‌ها: گوستاوو واگنین در داخل محوطه جریمه فولاد با هوشیاری محیطی خوب توپ را برای مهدی حسینی کاشت تا او با شوتی سرکش دروازه فولاد را باز کند. (گل اول تراکتور)

گوستاوو واگنین با یک حرکت در عرض توپ را برای مهدی عبدی در داخل محوطه جریمه ارسال کرد و این مهاجم تراکتور با ضربه سر، مهدی حسینی را در موقعیت بسیار خوبی قرار داد تا این بازیکن گل دوم خودش و تراکتور را در این دیدار به ثمر برساند. (گل دوم تراکتور)

ذوب آهن یک – استقلال یک (نتیجه نهایی)
گل‌ها: آرمین سهرابیان در دقیقه ۶۱ برای استقلال و مجید علیاری در دقیقه ۷۵ برای ذوب آهن

شرح گل‌ها: شوت سرکش آرمین سهرابیان از فاصله‌ای حدود ۳۰ متری با وجود واکنش پارسا، دروازه‌بان ذوب آهن وارد دروازه حریف شد. (گل اول استقلال)

شوت مجید علیاری در میانه راه به مدافعان استقلال برخورد کرد و پس از تغییر جهت وارد دروازه این تیم شد. (گل اول ذوب آهن)