فولاد برای قهرمانی از استقلال شایسته‌تر بود

بازیکن سابق تیم فوتبال فولاد خوزستان معتقد است که تیم فولاد در جام حذفی برای کسب عنوان قهرمانی از استقلال شایسته تر بود.میثم سلیمانی در گفت و گو با ایسنا، درباره قهرمانی فولاد در جام حذفی فوتبال با شکست استقلال، اظهارکرد: بازی خیلی خوب و نسبتا جان داری بود و به نظرم فولاد می توانست […]

بازیکن سابق تیم فوتبال فولاد خوزستان معتقد است که تیم فولاد در جام حذفی برای کسب عنوان قهرمانی از استقلال شایسته تر بود.میثم سلیمانی در گفت و گو با ایسنا، درباره قهرمانی فولاد در جام حذفی فوتبال با شکست استقلال، اظهارکرد: بازی خیلی خوب و نسبتا جان داری بود و به نظرم فولاد می توانست باتوجه به بازی خوب اش، در جریان مسابقه برنده باشد. فولاد حتی یکی دو موقعیت خوب گلزنی را هم از دست داد اما در نهایت در ضربات پنالتی برنده شد و به نظرم قهرمانی حق فولاد بود زیرا از استقلال شایسته تر بود و بهتر هم بازی کرد.

وی بیان کرد: استقلال نسبت به بازی های گذشته خود اصلا تهاجمی کار نکرد و فولاد بازی را در دست داشت و مزد تلاش خود را هم گرفت. به نظرم تمام قدرت فولاد در این است که تیمی یک دست و همدل است و همه برای فولاد بازی می کنند. ضمن این که فولاد واقعا بدون حاشیه در این سال ها کار کرده است و چنین تیمی لیاقت کسب یک جام قهرمانی را داشت.

بازیکن سابق تیم فوتبال فولاد با تمجید از عملکرد کادرفنی تیم فولاد و مدیریت باشگاه، عنوان کرد: نکونام در فوتبال ایران، مربی بزرگی خواهد شد و شایستگی او بیشتر از این ها است و می تواند پیشرفت خیلی بیشتری در کار خود داشته باشد. او نشان داده که یک مربی قدرتمند است. او برای همین بازی فینال، استقلال را خیلی خوب آنالیز کرده بود و نگذاشت حریف صاحب موقعیت گلزنی شود. به هر حال عملکردش نشان داده که مربی خوبی است و با قدرت هم قهرمانی جام حذفی را به دست آورد. فولاد حتی در لیگ برتر هم عملکرد خوبی داشت و در مجموع نکونام در فولاد کارنامه موفقی داشته است.

وی افزود: من قلبا نکونام را دوست دارم زیرا با جان و دل کار می کند و کم نمی گذارد. به عنوان یک فولادی دوست دارم نکونام برای فصل آینده نیز سرمربی تیم باشد. او مربی با ارزش و با دانشی است و تدابیر او و کادرفنی اش در این دو سال جواب داده و فولاد به تیم مستحکمی تبدیل شده است. به نظر من باید فولادِ فعلی حفظ و تقویت شود و البته باید پنجره باز شود تا تیم قدرتمندتر شود. واقعا این فصل از بابت بسته بودن پنجره دست و بال فولاد بسته بود. در هر صورت واقعا امیدوارم این کادرفنی و بازیکنان که با جان و دل کار می کنند، بمانند.

سلیمانی با اشاره به تاثیر نقش آذری در موفقیت فولاد، گفت: آقای آذری یک مدیر شناخته شده فوتبالی، کاربلد، دلسوز، با دانش و در یک کلام بی نقص است که حضور او در راس باشگاه فولاد نقش بی بدیلی در رقم خوردن این موفقیت برای باشگاه فولاد و فوتبال خوزستان داشت. هیچ وقت اشک های او را پس از شکست سپاهان در اهواز در جریان جام حذفی یادم نمی رود و واقعا تحت تاثیر قرار گرفتم زیرا کمتر مدیری این قدر نسبت به تیم خود تعصب دارد. امیدوارم شرکت فولاد نیز از تیم بیشتر حمایت کند تا تیم فولاد سال به سال قوی تر شود. به نظر من فوتبال خوزستان شایستگی این قهرمانی را داشت و این عنوان را به مجموعه تیم و مردم خوزستان تبریک می گویم. این قهرمانی خاطرات خوبی را از تیم فولاد در گذشته برای همه زنده کرد.