فولاد اهواز فینالیست جام حذفی شد ؛ فولاد ۲ – ملوان صفر

شاگردان جواد نکونام با برتری مقابل ملوان به فینال جام حذفی رسیدند. دیدار دو تیم فولاد و ملوان در قالب مرحله نیمه نهایی جام حذفی با برتری دو بر صفر شاگردان جواد نکونام به پایان رسید تا فولادی‌ها در فینال این رقابت‌ها مقابل جام حذفی قرار بگیرند. در دقیقه ۱۸ سانتر ابراهیمی و ضربه سر […]

شاگردان جواد نکونام با برتری مقابل ملوان به فینال جام حذفی رسیدند. دیدار دو تیم فولاد و ملوان در قالب مرحله نیمه نهایی جام حذفی با برتری دو بر صفر شاگردان جواد نکونام به پایان رسید تا فولادی‌ها در فینال این رقابت‌ها مقابل جام حذفی قرار بگیرند.

در دقیقه ۱۸ سانتر ابراهیمی و ضربه سر وحید حیدریه با اختلاف کم از کنار دروازه ملوان به بیرون رفت.در دردقیقه ۲۶ ضربه سر موسی کولیبالی توسط مدافعان ملوان از روی خط دروازه دفع شد.در دقیقه ۳۶ سانتر وحید حیدریه روی یک ضربه کاشته بدون برخورد با بازیکنی مستقیم وارد دروازه ملوان شد تا شاگردان نکونام با یک گل از حریف‌شان پیش بیفتند.در دقیقه ۴۱ ضربه سر ارسلان رضایی با اختلافی بسیار کم از کنار دروازه فولاد به بیرون رفت.در دقیقه ۴۴ پاس لوسیانو پریرا و ضربه پاتوسی در موقعیت تک به تک وارد دروازه انزلی‌چی‌ها شد و اختلاف به دو گل رسید.

در آغاز نیمه دوم ضربه سر وحید فارغ، بازیکن ملوان به شکل خطرناکی از کنار دروازه به بیرون رفت.در دقیقه ۷۵ شوت مهدی هاشم‌نژاد هافبک انزلی چی‌ها با واکنش احسان مرادیان به کرنر رفت.این دیدار در نهایت با برتری دو بر صفر فولادی‌ها به پایان رسید تا شاگردان جواد نکونام حریف استقلال در فینال جام حذفی شوند.