بسته پیشنهادی سویا برای خرید سردار آزمون به سنت‌پترزبورگ رسید

باشگاه سویا آماده است با پرداخت ۱۵ میلیون یورو و همچنین بندهای ویژه برای سردار آزمون، این بازیکن ایرانی را در تابستان پیش رو به خدمت بگیرد. یکی از مهم ترین مشکلات سویا در این فصل از رقابت‌های لالیگا و همچنین رقابت‌های اروپایی زهردار نبودن خط حمله و تنها بودن بازیکنانی چون یوسف النصیری بوده […]

باشگاه سویا آماده است با پرداخت ۱۵ میلیون یورو و همچنین بندهای ویژه برای سردار آزمون، این بازیکن ایرانی را در تابستان پیش رو به خدمت بگیرد. یکی از مهم ترین مشکلات سویا در این فصل از رقابت‌های لالیگا و همچنین رقابت‌های اروپایی زهردار نبودن خط حمله و تنها بودن بازیکنانی چون یوسف النصیری بوده است. آنها در همین زمینه به دنبال تقویت خط حمله خود برای فصل جدید هستند و یکی از جدی‌ترین گزینه‌های این تیم سردار آزمون است.

ستاره ایرانی تیم زنیت سنت‌ترزبورگ تا سال آینده با این باشگاه روسی قرار دارد و به همین دلیل زنیتی‌ها بدشان نمی‌آید که در تابستان پیش رو او را با قیمتی خوب به فروش برسانند تا درآمدزایی داشته باشند. حالا به نقل از سایت "ساکِر روسیه"، باشگاه سویا در بسته پیشنهادی خود اعلام کرده که حاضر است ۱۵ میلیون یورو برای جذب بازیکن تیم ملی ایران پرداخت کند. البته آنها برای مجاب کردن سردار، بندهای ویژه‌ای نیز در پیشنهاد خود گنجانده‌اند.

حال باید دید در نهایت سردار آزمون به جمع اندلسی‌ها و لالیگای اسپانیا ملحق خواهد شد یا مقصد دیگری را برای خودش انتخاب می‌کند. شاید هم مانند چند سال اخیر با وجود پیشنهادات رسمی و غیر رسمی، این بازیکن ترکمنِ فوتبال کشورمان تصمیم بگیرد در روسیه بماند و به فوتبالش ادامه دهد. آزمون فعلا در لیگ روسیه آقای گل است.