تیم استقلال خوزستان برنده دیدار با ملوان اعلام شد

نتیجه بازی نیمه تمام استقلال خوزستان و ملوان انزلی از سری رقابت‌های لیگ دسته یک فوتبال کشور، سه بر صفر به سود استقلال اعلام شد. با اعلام کمیته انضباطی دیدار تیم های استقلال خوزستان و ملوان بندرانزلی از هفته بیست و ششم رقابت‌های لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور برگزار و تخلفاتی از سوی تیم میهمان […]

نتیجه بازی نیمه تمام استقلال خوزستان و ملوان انزلی از سری رقابت‌های لیگ دسته یک فوتبال کشور، سه بر صفر به سود استقلال اعلام شد. با اعلام کمیته انضباطی دیدار تیم های استقلال خوزستان و ملوان بندرانزلی از هفته بیست و ششم رقابت‌های لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور برگزار و تخلفاتی از سوی تیم میهمان (ملوان بندرانزلی) مبنی بر ترک زمین مسابقه صورت گرفت که منجر به نیمه تمام ماندن بازی شد.

نتیجه این دیدار سه بر صفر به سود تیم میزبان یعنی استقلال خوزستان اعلام شد. همچنین تیم ملوان و محمد احمدزاده سرمربی این تیم به ترتیب محکوم به پرداخت ۵۰ و ۳۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شدند.رای صادره در خصوص نتیجه بازی قابل تجدید نظرخواهی است.

تیم استقلال خوزستان در حال حاضر با کسب ۳۵ امتیاز در مکان نهم جدول رده بندی قرار دارد. آبی های خوزستان سابقه یک دوره قهرمانی در لیگ برتر فوتبال ایران را دارند.