پیروزی پرگل فولاد خوزستان برابر فجرسپاسی

تیم فوتبال نوجوانان فولاد خوزستان موفق شد با چهار گل برابر حریف شیرازی خود در لیگ برتر فوتبال نوجوانان کشور به پیروزی برسد.مرحله دوم لیگ برتر فوتبال نوجوانان کشور عصر شنبه در اهواز و به میزبانی باشگاه فولادخوزستان در ورزشگاه ۲۰۰ دستگاه صنایع فولاد پیگیری شد.تیم فولاد در دومین روز از این پیکارها برابر تیم […]

تیم فوتبال نوجوانان فولاد خوزستان موفق شد با چهار گل برابر حریف شیرازی خود در لیگ برتر فوتبال نوجوانان کشور به پیروزی برسد.مرحله دوم لیگ برتر فوتبال نوجوانان کشور عصر شنبه در اهواز و به میزبانی باشگاه فولادخوزستان در ورزشگاه ۲۰۰ دستگاه صنایع فولاد پیگیری شد.تیم فولاد در دومین روز از این پیکارها برابر تیم فجر سپاسی شیراز صف آرایی کرد و در نهایت موفق شد با نتیجه چهار بر یک پیروز میدان شود و با ۶ امتیاز در صدر جدول مرحله دوم لیگ برتر نوجوانان کشور قرار گیرد.در این دیدار حمید شریفی در دقایق ۱۵ و ۸۰، علی سلطانی در دقیقه ۷۰ و ایمان دانش در دقیقه ۶۲ برای فولادی‌ها گلزنی کردند.

در این دیدار علیرضا گلی(مانی وفایی)، حامی قنبران(حسین صیاد)، امیرحسین جلالی، دانیال چعب، بهنام تیموریان، ایمان دانش، قاسم لطیفی، احمدرضا پارسایی، امیر سواعد، علی سلطانی(علی چلداوی)و حمید شریفی ترکیب تیم فولاد خوزستان را تشکیل دادند.

در دیگر دیدار امروز تیم تراکتورسازی موفق شد برابر شهروند نور با نتیجه ۲ بر صفر پیروز میدان شود. تیم فولاد روز جمعه گذشته در نخستین دیدار خود یک بر صفر از سد تراکتورسازی عبور کرد.در این مسابقات علاوه بر فولادخوزستان، تیم های تراکتورسازی تبریز، گل‌گهر سیرجان، فجرسپاسی شیراز و شهروند نور حضور دارند. تیم فولاد در مرحله نخست مسابقات به عنوان صدرنشین راهی مرحله دوم رقابت‌ها شد.