کرسپو: امیدوارم مسی قهرمان جام جهانی ۲۰۲۲ شود

ستاره سابق تیم ملی فوتبال آرژانتین ابراز امیدواری کرد که لیونل مسی جام قهرمانی را در قطر بالای سر ببرد.به گزارش الرای، جام جهانی ۲۰۲۲ به میزبانی قطر برگزار خواهد شد و مثل همیشه آرژانتین یکی از شانس های اصلی قهرمانی است. هرنان کرسپو ستاره سابق تیم ملی فوتبال آرژانتین ابراز امیدواری کرد که مسی […]

ستاره سابق تیم ملی فوتبال آرژانتین ابراز امیدواری کرد که لیونل مسی جام قهرمانی را در قطر بالای سر ببرد.به گزارش الرای، جام جهانی ۲۰۲۲ به میزبانی قطر برگزار خواهد شد و مثل همیشه آرژانتین یکی از شانس های اصلی قهرمانی است. هرنان کرسپو ستاره سابق تیم ملی فوتبال آرژانتین ابراز امیدواری کرد که مسی جام قهرمانی را در جام جهانی ۲۰۲۲ بالای سر ببرد و به رویای خود برسد.او گفت: قهرمانی آرژانتینی در جام جهانی ۲۰۲۲ بسیار سخت است اما امیدوارم که مسی یک بار دیگر تلاش کند و این بار تلاش او با قهرمانی همراه باشد.

کرسپو ادامه داد: مسی بازیکن بزرگی است و این را به خوبی ثابت کرده است. برای بزرگ بودن مسی نیازی به قهرمانی در جام جهانی نیست با این حال من امید زیادی دارم که او بتواند این جام را هم به دست آورد.مسی با بارسلونا همه جام های ممکن را کسب کرده و درخشش در این تیم باعث شده تا شش توپ طلا را کسب کند با این حال با تیم ملی فوتبال آرژانتینی نتوانسته با وجود حضور در فینال جام جهانی و رقابت‌های کوپا آمه ریکا جامی را بالای سر ببرد.