لایحه دو دوازدهم بودجه سال 1395 با قید دو فوریت تقدیم مجلس می شود

هیات دولت در جلسه امروز خود به ریاست دکتر حسن روحانی تصویب کرد تا لایحه دو دوازدهم بودجه سال 1395 با قید دو فوریت تقدیم مجلس شورای اسلامی شود. حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی در جلسه روز چهارشنبه هیأت دولت، با برشمردن ورزش عمومی و قهرمانی به عنوان ضرورت های مهم سلامت و […]

هیات دولت در جلسه امروز خود به ریاست دکتر حسن روحانی تصویب کرد تا لایحه دو دوازدهم بودجه سال 1395 با قید دو فوریت تقدیم مجلس شورای اسلامی شود. حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی در جلسه روز چهارشنبه هیأت دولت، با برشمردن ورزش عمومی و قهرمانی به عنوان ضرورت های مهم سلامت و نشاط ملی، اظهار داشت: مردم با حساسیت مسأله ورزش و قهرمانی را دنبال می کنند و موفقیت ورزشکاران برای مردم ایران بویژه جوانان از اهمیت خاصی برخوردار است.

81996595-70580694

رییس جمهوری اظهارداشت: وزارت ورزش و جوانان به عنوان دستگاه تخصصی و مسئول، سازمان مدیریت و برنامه ریزی و سایر دستگاه ها به عنوان حامی و پشتیبان این وزارتخانه موظفند که حداکثر مساعی را برای پاسخگویی شایسته به این خواسته ملی بکار گیرند و روند پیشرفت کار را به طور منظم به اینجانب گزارش نمایند. در ادامه جلسه، هیأت وزیران تعرفه های سود بازرگانی کالاهای مشمول قانون مقررات صادرات و واردات را با رویکرد حمایت از تولید داخلی در بخش های مختلف صنعت، معدن، کشاورزی و خدمات جهت استمرار تولید و خدمات با کیفیت و رقابتی در بازارهای داخلی و خارجی و جلوگیری از قاچاق کالا و توسعه تجارت خارجی در چارچوب اقتصاد مقاومتی تعیین کرد. این تعرفه ها از ابتدای سال 1395 اجرا خواهد شد. همچنین بر اساس اصلاحات انجام شده در تعرفه های مربوط به واردات خودرو، بار دیگر بر ممنوعیت ثبت سفارش و ورود خودروهای سواری با حجم موتور بیش از 2500 سی سی تأکید شد. دولت همچنین به وزارت کشور اجازه داد نسبت به انجام مذاکره، پیش امضا (پاراف) و امضای موقت موافقتنامه همکاری در زمینه مبارزه با جرایم سازمان یافته بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری لهستان ظرف مدت سه سال از تاریخ ابلاغ این تصویب نامه اقدام نماید.