سرلشکر جعفری : اقتدار دفاعی و امنیت ملی خط قرمز نظام است/دشمنان از غرش موشک های سپاه در هراسند

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تأکید بر اینکه اقتدار دفاعی و امنیت ملی خط قرمز ما است، گفت: دشمنان از غرش موشک های سپاه همواره در هراسند.  سردار سرلشکر پاسدار محمدعلی جعفری فرمانده روز سه شنبه در مرحله نهایی رزمایش اقتدار ولایت، برگزاری این رزمایش و شلیک موشک های بالستیک از نقاط مختلف […]

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تأکید بر اینکه اقتدار دفاعی و امنیت ملی خط قرمز ما است، گفت: دشمنان از غرش موشک های سپاه همواره در هراسند.  سردار سرلشکر پاسدار محمدعلی جعفری فرمانده روز سه شنبه در مرحله نهایی رزمایش اقتدار ولایت، برگزاری این رزمایش و شلیک موشک های بالستیک از نقاط مختلف جغرافیای ایران اسلامی را پاسخی قاطع به یاوه گویی های دشمنان در اعمال تحریم های موشکی عنوان و تصریح کرد: با شلیک این موشک ها، گوشه ای از عملیاتی بودن سیلوهای موشکی سپاه که در سراسر کشور گسترش یافته اند به نمایش درآمد.

81995336-70578474

وی افزود: با برگزاری رزمایش «اقتدار ولایت»، دشمنان خواهند فهمید که اقتدار دفاعی و امنیت ملی خط قرمز ما بوده و حاضر نیستیم تحت هیچ شرایطی راجع به آن صحبت کنیم. سرلشکر جعفری با تأکید بر اینکه امنیت مهمترین موضوع و اولویت اول در نظام جمهوری اسلامی ایران در برابر دشمنی ها است، گفت:خداوند متعال را شاکریم که اقتدار و آمادگی نیروهای مسلح بویژه حوزه موشکی سپاه و همت پاسداران مجاهد و غیور نیروی هوافضای سپاه، امروز قدرتی بی نظیر را در منطقه را بوجود آورده که گوشه ای از آن در این رزمایش به نمایش درمی آید. وی با اشاره به تأثیر تحریم ها بر ارتقای توان موشکی سپاه گفت: بحمدالله امروز تقریباً صد در صد تولیدات ما بومی بوده و متکی به خارج نیستیم، در این تحریم ها رشد کرده و خودکفا شده ایم. سرلشکر جعفری با بیان اینکه مسئولین ارتقای توان موشکی را خط قرمز نظام دانسته و بر آن وحدت نظر دارند، گفت: دشمنان نیز این را دریافته اند که گسترش تحریم ها و فشارهای امنیتی تأثیری بر ارتقای توانمندی های ما نداشته است، از این رو با اعمال تحریم های اقتصادی درصددند ما را در حوزه موشکی محدود کنند.

فرمانده کل سپاه پاسداران، پیام رزمایش «اقتدار ولایت» را امنیت برای ملت ایران و کشورهای همسایه منطقه عنوان و تصریح کرد: امنیت ایران، امنیت کشورهای منطقه است و تمام تلاش ما در راستای برقراری امنیت کشور است. وی با تأکید بر اینکه دست های سپاهیان اسلام در برابر دشمنان همواره بر روی ماشه است، گفت: دشمنان انقلاب اسلامی و امنیت منطقه باید از غرش موشک های سپاه در هراس باشند. سرلشکر جعفری با بیان اینکه بیشترین تهدید متوجه جمهوری اسلامی ایران از سوی صهیونیست ها است، گفت: هرکس که بیشتر با ایران اسلامی دشمنی دارد به طور طبیعی از این آمادگی ها و توانمندی ها در هراس و وحشت است و از آنجا که برد غالب موشک های ما رژیم غاصب صهیونیستی را در بر می گیرد، از این رو بیشترین نگرانی را آنها دارند. مرحله نهایی رزمایش موشکی «اقتدار ولایت» توسط نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، با حضور سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل و سردار امیرعلی حاجی زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه از اولیه بامداد امروز(سه شنبه) آغاز شد. این رزمایش در چند مرحله در نقاط مختلف جغرافیای کشور با شلیک موشک های بالستیک از سیلو آغاز شد.