حاشیه عیادت از ابتکار- از خاتمی تا هدیه هاشمی

عیادت از معصومه ابتکار معاون رییس جمهوری و رییس سازمان حفاظت محیط زیست که به علت حادثه تصادف در بیمارستان پارس بستریست، حاشیه هایی داشته است. به گزارش گروه دریافت خبر عصر ما «سیدمحمد خاتمی» که برای عیادت از ابتکار به بیمارستان پارس رفته بود، پس از خروج از اتاق وی با یک خانواده شهید […]

عیادت از معصومه ابتکار معاون رییس جمهوری و رییس سازمان حفاظت محیط زیست که به علت حادثه تصادف در بیمارستان پارس بستریست، حاشیه هایی داشته است.

81117301-5616414

به گزارش گروه دریافت خبر عصر ما «سیدمحمد خاتمی» که برای عیادت از ابتکار به بیمارستان پارس رفته بود، پس از خروج از اتاق وی با یک خانواده شهید مواجه می شود که می خواهند در گوش نوزاد اذان بگوید و خاتمی در گوش «محمد رحیم» نوزاد یک روزه اذان گفت.

*فاطمه هاشمی نیز به نمایندگی از آیت الله هاشمی رفسنجانی به عیادت ابتکار رفت و از طرف رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام، آخرین جلد از خاطرات پدر را به رییس سازمان محیط زیست اهدا کرد.

*«گری لوییس» هماهنگ کننده ارشد سازمان ملل در ایران طی عیادتی، از ابتکار به عنوان قهرمان زمین و یک چهره بین المللی در حفظ محیط زیست یاد کرد و از نزدیک در جریان روند درمان و مداوای رییس سازمان حفاظت محیط زیست قرار گرفت. وی با ابراز خرسندی از سلامتی خانم دکتر ابتکار، برای او آرزوی صحت و عافیت کامل کرد.

*عیادت از رییس سازمان حفاظت محیط زیست از ابتدای صبح جمعه همچنان ادامه دارد و در این عیادت ها اقشار مختلف مردم از معاون رییس جمهوری احوالپرسی می کنند.

*تشکل های زیست محیطی از استان های مختلف کشور از جمله تهران، کرمان، شیراز و شمال کشور با فرستادن نماینده یا از طریق تلفنی از سکاندار محیط زیست کشور احوالپرسی کردند.

*همچنین نمایندگان انجمن شاعران جوان از ابتکار عیادت کردند و در این عیادت سهیل محمودی و فاطمه راکعی از شاعران کشور اشعاری در مدح حضرت زهرا(س) و امام رضا(ع) قرائت کردند.

*جمعی از معلمان استان البرز نیز نماینده ای را برای عیادت از معاون رییس جمهوری در بیمارستان پارس فرستادند.

*نظر آهاری سفیر ایران در ژاپن تلفنی با ابتکار احوالپرسی کرد و و سفیر ژاپن در ایران نیز معاون رییس جمهوری گل فرستاد.

*حسین فریدون برادر رییس جمهوری نیز همراه با خانواده از رییس سازمان حفاظت محیط زیست عیادت کرد.

*روسا و مدیران بسیاری از بخش های مختلف بصورت حضوری و یا تلفنی جویای حال ابتکار شدند.

حدود ساعت 8 روز چهارشنبه 20 فروردین، خودرو حامل معصومه ابتکار رییس سازمان حفاظت محیط زیست که عازم هیات دولت بود با یک خودروی پژو 206 اس دی برخورد کرد که این حادثه منجر به آسیب دیدگی شدید خانم ابتکار از ناحیه کتف شد.وی پس از انتقال به بیمارستان مورد عمل جراحی قرار گرفت.

این حادثه زمانی رخ داد که ابتکار در مسیر رفتن به هیات دولت بود و از آنجا که اولین دستور جلسه رسیدگی به آلودگی هوا بود ابتکار در رسیدن به جلسه عجله داشت و دراین باره به خبرنگار علمی ایرنا گفت: خوشحالم که در مسیر حرکت به جلسه هیات دولت برای بررسی موضوع آلودگی هوا دچار حادثه شدم و از مردم که جویای حالم هستند، متشکرم.ابتکار ضمن تشکر و قدردانی از خداوند به خاطر به خیر گذشتن این حادثه، از تمام مردم و کسانی که به صورت حضوری و یا تلفنی جویای حال او شدند، قدردانی کرد.