مقتدایی در جمع بختیاری های معترض:اعتراض مردم پیگیری می شود

استاندار خوزستان پیش از ظهر امروز با حضور در جمع معترضین به پخش سریال “سرزمین کهن” در مقابل صدا و سیمای مرکز خوزستان، گفت: قوم بختیاری یکی از اقوام سرافراز و غیور کشورمان است و در طول تاریخ دلبری و شایستگی زنان و مردان آن همواره نمایان بوده است. دکتر عبدالحسن مقتدایی معترضان را به […]

استاندار خوزستان پیش از ظهر امروز با حضور در جمع معترضین به پخش سریال “سرزمین کهن” در مقابل صدا و سیمای مرکز خوزستان، گفت: قوم بختیاری یکی از اقوام سرافراز و غیور کشورمان است و در طول تاریخ دلبری و شایستگی زنان و مردان آن همواره نمایان بوده است.

4908_879

دکتر عبدالحسن مقتدایی معترضان را به حفظ آرامش و طرح انتقادشان از مجاری صحیح دعوت کرد و افزود: مطمئن باشید انتقادهای وارده توسط ما و سایر مسوولان مرتبط در استان پیگیری و گزارش خواهند شد.

وی خاطرنشان کرد: نباید به دست دشمن بهانه داد و نارضایتی ها باید به گونه ای درست و معقول مطرح شود.استاندار خوزستان ابزار امیدواری کرد که پیگیری ها نتیجه بخش خواهند بود و هرجا که توهینی صورت گرفته باشد، عاملین ملزم به عذرخواهی خواهد بود.مقتدایی پیش از این نیز، صبح امروز در مراسم رژه مانور ارتقا امنیت استان گفت: اگر در رسانه ها اظهارنظری نسبت به آداب و رسوم و تاریخ بخشی از استان خوزستان صورت می گیرد، پشت آن هیچ منظور و غرضی نیست. انتظار ما این است که در استان شرایطی فراهم کنیم که همه مردم احساس امنیت کنند.

گفتنی است تجمع کنندگان خواستار توقف پخش سریال “سرزمین کهن” و استعفای رییس سازمان صدا و سیما شدند.