سردار رادان در دیدار با خانواده شهید ربیعی : شهدا را خداوند متعال انتخاب می‌کند

شهدا را خداوند متعال انتخاب می‌کند. فرمانده کل انتظامی کشور در دیدار با خانواده شهید “سعید ربیعی” گفت: شهدا را خداوند متعال انتخاب می‌کند. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار “احمد رضا رادان” در دیدار با خانواده شهید مدافع امنیت “سعید ربیعی” به آیه شریفه “کل نفس ذائقه الموت” اشاره کرد و اظهار داشت: […]

شهدا را خداوند متعال انتخاب می‌کند. فرمانده کل انتظامی کشور در دیدار با خانواده شهید “سعید ربیعی” گفت: شهدا را خداوند متعال انتخاب می‌کند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار “احمد رضا رادان” در دیدار با خانواده شهید مدافع امنیت “سعید ربیعی” به آیه شریفه “کل نفس ذائقه الموت” اشاره کرد و اظهار داشت: همه انسان‌ها مسافرند و روزی باید بروند و زمان آن نزد پروردگار معلوم است اما شهدا را خداوند متعال انتخاب می‌کند.

وی افزود: بین کسانی که مدتی را در دنیا زندگی و فوت می‌کنند با کسانی که برای امنیت، آسایش و آرامش مردم جان می دهند هزاران فاصله است همانند شهید ربیعی که پاداش آن نزد خداوند بی حد است.‌

فرمانده کل انتظامی کشور بیان داشت: چند روز گذشته همکاران ما در پاسگاه مرزی تا آخرین نفس برای امنیت کشور ایستادند و هرچقدر دشمن از آنان خواست تسلیم شوند، نشدند.

وی بیان داشت: وقتی کسی به عنوان شهید انتخاب می‌شود خداوند به واسطه مهربانی یک شعاع زیادی از مجموعه های مختلف (خانواده، همسایگان، دوستان و همکاران) را سهیم می‌کند برای اینکه اثر وجودی شهید باز بماند و عنوان مدال شهادت ظهور ‌کند .

سردار رادان افزود: اطرافیان و همکاران شهدا در روز قیامت می‌توانند مورد شفاعت واقع شوند به شرط انجام وظیفه، همانند تلاش پدر برای فرزند شهید تا همانند شهید پرورش یابد و یا خدمت به پدر و مادر شهید که در حقیقت نوعی شرف است.

این مقام ارشد انتظامی در کشور تصریح کرد: نکته مهم این است که انتخاب مسیر زندگی بایستی عنایت خداوند در آن باشد به اعتقاد بنده خداوند به شهید ربیعی توجه داشت و آن را انتخاب کرد و خوب است همه ما دعا کنیم به برکت وجود شهیدان‌ عاقبت ما ختم به شهادت شود.

فرمانده کل انتظامی کشور با بیان اینکه وقتی آدم شرف سرباز وطن بودن را پیدا کرد بار معنوی آن بالا است، عنوان داشت: در دوران دفاع مقدس بسیجیان و سپاهیان بدون نگاه مادی وارد جنگ شدند چرا که ایمان همه نیاز مادی را کنار می گذارد و این رفتار نزد خداوند متعال پاداش خاص دارد.

سردار رادان بیان داشت: امیدوار هستیم ما به عنوان همکاران شهید همانطوری که شما به عنوان خانواده شهید تکلیف دارید ان‌شاء الله خداوند توفیق دهد ما هم در خدمت خانواده شهدا و شهید ربیعی باشیم.