گلریزان در گتوند برای رهایی زندانیان جرائم غیرعمد و مالی

گلریزان رهایی زندانیان جرائم غیرعمد و مالی در گتوند برگزار شد.هوشنگ محمودی رئیس دادگستری شهرستان گتوند از برگزاری جشن گلریزان آزادی زندانیان غیرعمد برای اولین بار در گتوند خبر داد. هوشنگ محمودی گفت؛ این مراسم با هدف آزادی زندانیان جرایم غیرعمد و حضور مسئولان استانی و خیران سراسر شهرستان گتوند در تالا ارم برگزارشد. رئیس […]

گلریزان رهایی زندانیان جرائم غیرعمد و مالی در گتوند برگزار شد.هوشنگ محمودی رئیس دادگستری شهرستان گتوند از برگزاری جشن گلریزان آزادی زندانیان غیرعمد برای اولین بار در گتوند خبر داد.

هوشنگ محمودی گفت؛ این مراسم با هدف آزادی زندانیان جرایم غیرعمد و حضور مسئولان استانی و خیران سراسر شهرستان گتوند در تالا ارم برگزارشد.

رئیس دادگستری گتوند افزود: جشن‌های گلریزان حرکت فرهنگی و خیرخواهانه ای ست که برای اولین بار در گتوند برگزار شد و زمینه رهایی چندین نفر از افراد زندانی جرائم غیرعمد واجد شرایط را فراهم نمود.

باتوجه به اینکه امروز برخی از خیرین خواستار همکاری در امورات عام المنفعه اجتماعی و شهری نظیر راهسازی و احداث خیابان در شهر و روستاهای محروم هستند طرح حمایت از خیرین در مجلس شورای اسلامی بصورت آیین نامه و مصوبه منتخبین ملت در آید...... /خبرنگار : رضاحسین زاده ترکالکی