جهانگیری: همه باید پیشگیری، مهار و درمان کرونا را جدی‌تر بگیریم

معاون اول رییس جمهوری گفت: روزهای سخت اما قابل مدیریتی پیش‌رو داریم، همه باید پیشگیری، مهار و درمان بیماری کرونا را جدی‌تر بگیریم.«اسحاق جهانگیری» عصر جمعه در رشته توییتی نوشت: امروز ستاد ملی مقابله با کرونا تشکیل و تصمیمات مهم و جدیدی اتخاذ شد. وزیر بهداشت این تصمیمات را که برای همه دستگاه های رسمی […]

معاون اول رییس جمهوری گفت: روزهای سخت اما قابل مدیریتی پیش‌رو داریم، همه باید پیشگیری، مهار و درمان بیماری کرونا را جدی‌تر بگیریم.«اسحاق جهانگیری» عصر جمعه در رشته توییتی نوشت: امروز ستاد ملی مقابله با کرونا تشکیل و تصمیمات مهم و جدیدی اتخاذ شد. وزیر بهداشت این تصمیمات را که برای همه دستگاه های رسمی و غیررسمی لازم الاجرا است، اعلام میکند. روزهای سخت اما قابل مدیریتی پیش رو داریم، همه باید پیشگیری، مهار و درمان را جدی تر بگیریم.

معاون اول رییس جمهوری تاکید کرد: دولت با تمام توان و به سرعت در حال تهیه و توزیع امکانات پزشکی و بهداشتی است و ستاد محدویت‌های لازم را اعمال و اعلام خواهد کرد.جهانگیری تاکید کرد: همه باید قدردان تلاش های فداکارانه پزشکان، پرستاران و کادر درمانی کشور باشیم. همدلی، اعتماد، همکاری و مشارکت آحاد مردم رمز موفقیت و غلبه بر بحران است.