هیئتی از بزرگ ترین شرکت های فرانسوی در راه تهران

رئیس اتحادیه کارفرمایان فرانسه اعلام کرد هیئتی از بزرگ ترین شرکت های فرانسوی ماه آینده برای همکاری تجاری با ایران عازم تهران خواهند شد. پایگاه خبری عصر ما : رئیس اتحادیه کارفرمایان فرانسه اعلام کرد هیئتی از بزرگ ترین شرکت های فرانسوی ماه آینده برای همکاری تجاری با ایران عازم تهران خواهند شد. به نقل […]

رئیس اتحادیه کارفرمایان فرانسه اعلام کرد هیئتی از بزرگ ترین شرکت های فرانسوی ماه آینده برای همکاری تجاری با ایران عازم تهران خواهند شد.

پایگاه خبری عصر ما : رئیس اتحادیه کارفرمایان فرانسه اعلام کرد هیئتی از بزرگ ترین شرکت های فرانسوی ماه آینده برای همکاری تجاری با ایران عازم تهران خواهند شد.

به نقل از خبرگزاری رویترز از پاریس ، تلاش شرکت های فرانسوی برای برقراری روابط تجاری با ایران در حالی انجام می شود که روابط بین تهران و قدرت های غربی در حال گرم شدن است.

تحریم های بین المللی علیه ایران قرار است براساس موافقتنامه سال گذشته با این کشور درباره محدود شدن فعالیت های هسته ای تهران ، کاهش یابد.

چشم انداز کاهش محدودیت های تجاری علیه ایران باعث شد شرکت های فرانسوی تلاش هایی را برای بازگشت به بازار تجاری ایران آغاز کنند.

اتحادیه کارفرمایان فرانسه این سفر را برای دوم تا پنجم فوریه برنامه ریزی کرده است.

فرانسوا نیکولاود سفیر سابق فرانسه در ایران در مصاحبه با رویترز گفت شرکت های فرانسوی که پیش از اعمال تحریم ها علیه ایران در این کشور فعالیت داشتند اکنون خواستار بازگشت به ایران هستند.