واکنش علی جنتی به اظهارات پدرش در نماز جمعه

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه بازدید از کتابخانه ملی در جمع خبرنگاران و در پاسخ به ایسنا درباره صحبت‌های پدرش در نماز جمعه تهران گفت: تمام تلاش ما این است که به آنچه قانون به ما دیکته کرده است، عیناً عمل کنیم. به گزارش گروه دریافت خبر عصر ما،وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی […]

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه بازدید از کتابخانه ملی در جمع خبرنگاران و در پاسخ به ایسنا درباره صحبت‌های پدرش در نماز جمعه تهران گفت: تمام تلاش ما این است که به آنچه قانون به ما دیکته کرده است، عیناً عمل کنیم.

9302x13x0x109810

به گزارش گروه دریافت خبر عصر ما،وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پاسخ به سوال خبرنگاران در مورد اظهارات آیت‌ الله جنتی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته تهران خطاب به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: سخنان ایشان سخنان خوبی بود. ایشان توصیه‌ هایی دادند مبنی بر اینکه مراقب باشید تا کتاب‌ هایی که می‌خواهد در نمایشگاه کتاب عرضه شود، مشکلی نداشته باشند.

وی گفت: در واقع ایشان گفتند نویسنده‌ هایی که بدنام هستند و مشکل دارند، کتاب‌ هایی از آنها چاپ نشود و ما از این صحبت‌ ها استقبال می‌ کنیم.وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در جمع خبرنگاران با تاکید بر اینکه تلاش ما این است که آنچه قانون بر ما دیکته کرده عیناً عمل کنیم، گفت: قانون نشر که توسط شورای انقلاب فرهنگی تصویب شده، الزاماتی برای ما آورده که ما طبق آن الزامات عمل می‌کنیم.