عارف:ما در انتخابات آتی مجلس حضور خواهیم یافت و به طور قوی وارد می‌شویم.

معاون اول دولت اصلاحات گفت: ما در انتخابات آتی مجلس حضور خواهیم یافت و به طور قوی وارد می‌ شویم.به گزارش گروه دریافت خبر عصر ما، محمدرضا عارف رئیس بنیاد ایرانیان دقایقی پیش دومین دفتر بنیاد امید ایرانیان کشور را در استان اصفهان افتتاح کرد. لازم به ذکر است این بنیاد کار خود را قبل […]

معاون اول دولت اصلاحات گفت: ما در انتخابات آتی مجلس حضور خواهیم یافت و به طور قوی وارد می‌ شویم.به گزارش گروه دریافت خبر عصر ما، محمدرضا عارف رئیس بنیاد ایرانیان دقایقی پیش دومین دفتر بنیاد امید ایرانیان کشور را در استان اصفهان افتتاح کرد.

9301x28x0x47651

لازم به ذکر است این بنیاد کار خود را قبل از سال ۸۸ به طور رسمی در تهران آغاز کرد و نخستین دفتر استانی این بنیاد در هفته‌ های گذشته در مشهد افتتاح شد، امروز نیز محمدرضا عارف رئیس بنیاد امید ایرانیان در طول سفر دو روزه خود به اصفهان، دومین دفتر استانی بنیاد امید ایرانیان را در حوالی اتوبان شهید خرازی افتتاح کرد.معاون اول دولت اصلاحات در حاشیه افتتاح این دفتر در جمع خبرنگاران حاضر شد و پیرامون مهمترین اهداف تأسیس و تشکیل بنیاد امید ایرانیان گفت: ترویج و نشر تفکر و گفتمان خرد ورزی و اخلاق مهمترین هدف از تأسیس این بنیاد است. وی تأکید کرد: نگاه بنیاد امید ایرانیان یک نگاه راهبردی است، این بنیاد یک تشکل غیر حزبی بوده و در جایگاه یک سازمان مردم‌نهاد روی مباحث راهبردی و کلان کشور در زمینه‌ های علمی، فرهنگی و اجتماعی فعالیت خواهد کرد.

رئیس بنیاد امید ایرانیان متذکر شد: از دیگر اهداف مدنظر ما حرکت در راستای سیاست‌ های کلان نظام و سهیم‌شدن در کمک و یاری‌رساندن به اجرای سیاست‌ ها و دغدغه‌ های دولت است.وی در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه آیا بنیاد امید ایرانیان در انتخابات آتی مجلس فعالیت خواهد کرد؟ تصریح کرد: بنیاد امید ایرانیان در امور راهبردی فعالیت جدی خواهد داشت. وی گفت: تعیین و تدوین برنامه‌ ها و راهبردها از جمله برنامه‌های تعریف‌شده برای این بنیاد است، ولی چون رویکرد این بنیاد حزبی نیست هرگز روی افراد و اشخاص و مصادیق ورود نخواهد کرد.

عارف در پاسخ به سؤال دیگری مبنی بر اینکه آیا شما شخصاً در انتخابات آتی مجلس حاضر خواهید شد؟ گفت: ما در انتخابات آتی حتماً شرکت خواهیم کرد و به طور قوی حاضر خواهیم شد، حال آنکه آیا من و یا شخص دیگری به عنوان نامزد ورود خواهیم کرد یا خیر، برعهده تصمیمات اعضاء و جمع‌ بندی‌ های مسئولین همفکر ما است.