تجلیل فرزند آهنگران از سید محمد خاتمی

محمد علی آهنگران فرزند حاج صادق آهنگران برای عیددیدنی به دیدار حجت الاسلام سید محمد خاتمی رئیس جمهور سابق کشورمان و رئیس بنیاد باران رفت. وی در صفحه فیسبوک خود درباره خاتمی چنین نوشته است: به رغم مدعیانی که منع “عشق” کنند     جمال چهره تو… حجت موجه ماست… باورم نمی شد کنارش ایستاده ام. مردی […]

محمد علی آهنگران فرزند حاج صادق آهنگران برای عیددیدنی به دیدار حجت الاسلام سید محمد خاتمی رئیس جمهور سابق کشورمان و رئیس بنیاد باران رفت. وی در صفحه فیسبوک خود درباره خاتمی چنین نوشته است:

به رغم مدعیانی که منع “عشق” کنند     جمال چهره تو… حجت موجه ماست...

باورم نمی شد کنارش ایستاده ام. مردی به غایت خوش مشرب ، خوش سیما و خوش بیان ، بعد از اولین عکس ، از عکاس خواهش کردم که از زوایای دیگر در کنار من عکس بیندازد و من همچنان محو جمال و مهرورزی و تواضعش بودم، مردی که هشت سال بر سریر قدرت نشستن و منتخب ملت بودن اندکی به خاکساری و فروتنی و تواضع او خدشه وارد نکرده و حکمرانی ،درخشش گوهر زیبای اصلاح گری و روا داری را در وجودش کم فروغ نکرده است.

9301x27x0x23311

بی تردید او بر من در حوزه اخلاق و مشرب فکری و سیاسی بیشترین تاثیر را داشته و من بسیاری دیگر را به اسلام و روحانیت و تبلیغ دین، شیفته و علاقمند کرده است. بدون شک نام خاتمی در صفحات تاریخ اسلام و ایران و تشیع در کنار بزرگانی چون سید جمال الدین اسد آبادی امام موسی صدر و مرحوم شهید دکتر بهشتی رضوان الله علیهم خواهد درخشید و برای من الگویی مسلم در زی طلبگی ، اخلاق مداری و روحانیت خواهد بود، هرچند هستند کسانی که پیوسته از سر بی حیایی و بی تقوایی این سلاله پاک رسول الله و فرزند فاضل و نورانی امام را با تیغ سیاه تهمت و دروغ بیازارند , هنوز صدایش در گوشم طنین افکن است که می گفت:

وفا کنیم و ملامت کشیم و خوش باشیم     که در طریقت ما کافری است رنجیدن