فرمانده کل سپاه پاسداران :برای حفظ و توسعه گفتمان انقلاب اسلامی همه باید تلاش کنند

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه ضرورت ماندن در راه انقلاب و درک اهداف آن روز به روز بیشتر می شود، گفت: برای حفظ و توسعه گفتمان انقلاب اسلامی همه باید تلاش کنند و این ضرورتی است که ادامه داشته و تحقق آن با گذشت زمان سخت تر می شود. به […]

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه ضرورت ماندن در راه انقلاب و درک اهداف آن روز به روز بیشتر می شود، گفت: برای حفظ و توسعه گفتمان انقلاب اسلامی همه باید تلاش کنند و این ضرورتی است که ادامه داشته و تحقق آن با گذشت زمان سخت تر می شود. به گزارش روابط عمومی کل سپاه، این مطلب را سردار سرلشکر پاسدار محمدعلی جعفری در نخستین همایش هم اندیشی همسران شهدای مدافع حرم که به همت اداره ایثارگران سپاه در مجتمع فرهنگی الغدیرنیروی زمینی سپاه برگزار شد، عنوان کرد.

82001881-70590714

** دفاع حضرت زهرا(س) از ولایت، دفاع از اسلام بود

وی با تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا(س)، تشکیل حکومت اسلامی و در حاکمیت قرار گرفتن اسلام را هدف نهایی تمامی شهدا از ائمه معصومین(ع) تاکنون عنوان کرد و افزود: دفاع حضرت زهرا(س) از ولایت در واقع دفاع از اسلام بود و امروز نیز شاهدیم که وصیتنامه های شهدا مملو از توصیه به حفظ اسلام، پشتیبانی از امام و ولی فقیه و حفظ و حراست از انقلاب اسلامی است.

** هدف اصلی جنگ تحمیلی جلوگیری از گسترش انقلاب اسلامی بود

سرلشکر جعفری گفت: در سال های دفاع مقدس هرچند دشمنان با بهانه های واهی ایران اسلامی را مورد تجاوز قرار دادند، اما هدف اصلی آنها جلوگیری از توسعه و گسترش انقلاب اسلامی در جهان بود و این تقابل تا به امروز نیز ادامه دارد. فرمانده کل سپاه پاسداران با بیان اینکه ماهیت تهدیدات نظام سلطه و استکبار بر علیه انقلاب اسلامی معطوف به حوزه های سیاسی، فرهنگی و اقتصادی شده است، افزود: به حمدالله امروز تهدیدات نظامی و حتی امنیتی علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی به فرصت تبدیل و منجر به توسعه گفتمان انقلاب اسلامی در جهان شده است.

سرلشکر جعفری ادامه داد: امروز هدف دشمنان از تقابل با جبهه مقاومت نیز محدود کردن انقلاب اسلامی و جلوگیری از گسترش آن است که به یاری خدا این تهدید هم در حال تبدیل شدن به فرصت است. وی با تاکید بر اینکه ضرورت ماندن در راه انقلاب و درک اهداف آن روز به روز بیشتر می شود گفت: برای حفظ و توسعه گفتمان انقلاب اسلامی همه باید تلاش کنند و این ضرورتی است که ادامه داشته و تحقق آن با گذشت زمان سخت تر می شود. فرمانده کل سپاه پاسداران، نقش همسران شهدا را در حرکت مجاهدان راه خدا تعیین کننده و اساسی برشمرد و افزود: شهدای ما در وصیتنامه ها، خود را مدیون فداکاری، ایثار و گذشت همسرانشان می دانند و این از افتخارات همسران شهداست که برای حفظ، استمرار و تعمیق این راه نورانی تلاش می کنند.

** دشمنان اعتقادات ملت ایران را هدف قرار داده اند

سرلشکر جعفری با تاکید بر اینکه دشمنان باورها و اعتقادات ملت ایران را هدف قرار داده اند، گفت: در این شرایط جامعه ما نیاز به توسعه و عمق بخشی فرهنگ ایثار، ازخودگذشتگی و شهادت دارد و همسران شهدا می توانند در تبیین این ویژگی های تعالی بخش نقش ارزنده ای ایفا کنند.