وزیر اطلاعات در اهواز : مشارکت 62درصدی مردم در انتخابات نشان داد که مردم همراه نظام اسلامی هستند

وزیر اطلاعات گفت: همدلی و اتحاد مسئولان بخصوص در بحث برگزاری انتخابات اخیر ایران اسلامی را در چشم جهانیان بزرگ جلوه داد. به گزارش ایرنا حجت الاسلام دکتر سید محمود علوی روز دوشنبه در دیدار با مسئولان اجرایی ، نظامی ، انتظامی ، علما و روحانیون استان و نمایندگان خوزستان در مجلس خبرگان رهبری در […]

وزیر اطلاعات گفت: همدلی و اتحاد مسئولان بخصوص در بحث برگزاری انتخابات اخیر ایران اسلامی را در چشم جهانیان بزرگ جلوه داد. به گزارش ایرنا حجت الاسلام دکتر سید محمود علوی روز دوشنبه در دیدار با مسئولان اجرایی ، نظامی ، انتظامی ، علما و روحانیون استان و نمایندگان خوزستان در مجلس خبرگان رهبری در بیت آیت الله جزایری امام جمعه اهواز با اشاره به اینکه همه ارکان نظام اعم از قوای انتظامی ، امنیتی ، ارتش ، سپاه ، بسیج ، شورای عالی امنیت ملی ، قوه قضاییه و وزارت دفاع و پشتیبانی و در مجموع جامعه اطلاعانی و امنیتی کشور با هم افزایی بی نظیر خود ، دل ها و دستها را به هم گره زدند تا اهداف عالیه کشور محقق شود افزود: این همدلی و نزدیکی دلها برکات زیادی برای کشور به همراه داشت و ایران اسلامی را در چشم جهانیان بزرگ جلوه داد.

82001721-70590492

وی به برگزاری انتخابات پرشور و حماسی هفتم اسفند ماه 1394 مجلس خبرگان رهبری و شورای اسلامی در سطح کشور اشاره کرد و گفت: مشارکت 62درصدی مردم در این انتخابات نشان داد که مردم همراه نظام اسلامی هستند هرچند در بسیاری از نقاط کشور مشارکت مردم تا 90درصد بود که این از افتخارات جمهوری اسلامی ایران است. وی گفت: در این انتخابات علاوه بر رقابت، شور و اشتیاق به وجود آمد و تنش و التهابی هم وجود نداشت و این یک دستاورد بسیار با ارزشی بود که حاصل گردید و امیدواریم این فرهنگ سیاسی انتخابات در کشور نهادینه شود.

حجت الاسلام علوی، حضور ارزشمند مردم در انتخابات را مایه رضایت خاطر مقام معظم رهبری دانست و گفت: این یک سرمایه ارزشمند است و ملت سرافراز ایران در این حماسه ملی (انتخابات) نشان داد به یک بلوغ سیاسی رسیده اند. وزیر اطلاعات انتخابات پرشور و گرم و در عین حال بدون التهاب ، ناامنی و درگیری را از ویژگی های انتخابات اخیر توصیف و بیان کرد: در این انتخابات مشکل امنیتی و درگیری خاصی گزارش نشد و خداوند را شاکریم که انتخابات آبرومندی با حضور چشمگیر مردم برگزار شد. حجت الاسلام علوی در ادامه پیشرفت کارها در کشور در سال جاری را خوب و مطلوب خواند و گفت: به عنوان یک خدمتگزار کوچک از این پیوند و اتحاد عمیق که بین مسئولان و مردم شکل گرفته خداوند را شاکر هستم. وزیر اطلاعات در ابتدای سخنان خود با تسلیت ایام سوگواری شهادت حضرت فاطمه زهرا(س)اظهار داشت: مکتب اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام مسیر ارزنده ای است که وحدت امت اسلامی را تضمین می کند.

در این نشست آیت الله سیدمحمدعلی موسوی جزایری نماینده ولی فقیه در خوزستان و امام جمعه اهواز با خیرمقدم به وزیر اطلاعات و تقدیر از نقش ارزشمند و حیاتی وزارت اطلاعات و سربازان گمنام امام زمان(عج)در حفظ امنیت کشور اظهار داشت: خدمات وزارت اطلاعات بسیار ارزنده و تاثیرگذار در کل کشور است. نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری در ادامه گفت: به لطف الهی ، سربازان گمنام امام زمان (عج) با رعایت موازین شرعی و انقلابی با صلابت به کار خود ادامه می دهند و مردم سپاسگزار خدمات و تلاش های آنان هستند.