آرای 6 صندوق اخذ رای انتخابات خبرگان در حوزه انتخابیه دزفول بازشماری شد

فرماندار ویژه دزفول از بازشماری آرای شش صندوق اخذ رای مربوط به انتخابات مجلس خبرگان رهبری خبر داد و گفت: شمارش آرای این صندوق های اخذ رای هیچ تغییری در نتیجه انتخابات در این حوزه انتخابیه ایجاد نکرد. به گزارش ایرنا حبیب اله آصفی روز دوشنبه در نشست شورای فرهنگ عمومی دزفول در محل دفتر […]

فرماندار ویژه دزفول از بازشماری آرای شش صندوق اخذ رای مربوط به انتخابات مجلس خبرگان رهبری خبر داد و گفت: شمارش آرای این صندوق های اخذ رای هیچ تغییری در نتیجه انتخابات در این حوزه انتخابیه ایجاد نکرد. به گزارش ایرنا حبیب اله آصفی روز دوشنبه در نشست شورای فرهنگ عمومی دزفول در محل دفتر امام جمعه این شهرستان با بیان اینکه انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری در سلامت کامل در این شهرستان برگزار شد افزود:در پی دریافت دو شکایت از سوی دو نامزد انتخاباتی، یکی از شکایت ها فاقد مستندات بوده و شکایت دیگر نیز از سوی هیات های نظارت و اجرایی مورد رسیدگی قرار گرفت.

81993594-70575171

وی گفت: نامزد معترض در این شکایت خواستار بازشماری آرای شش صندوق اخذ رای مربوط به انتخابات مجلس خبرگان رهبری شده بود که پس از بازشماری اشتباهی مشاهده نشد. آصفی با بیان اینکه انتخابات هفتم اسفند ماه در دزفول بنا به تایید افکار عمومی جزو سالمترین و کم بحران ترین انتخابات در کشور بوده افزود: فرمانداری و ستاد انتخابات شهرستان دزفول با تمام ظرفیت برای برگزاری هر چه باشکوهتر انتخابات پای کار آمدند. وی در عین حال با انتقاد از برخی سایت های خبری که با انتشار اخبار نادرست و شایعه سازی فضای شهرستان دزفول را در جریان انتخابات ملتهب کرده بودند اظهارکرد:ستاد انتخابات و دستگاه قضایی با این بد اخلاقی ها و شیطنت ها با شدت برخورد کرده و کوتاه نخواهد آمد. فرماندار دزفول شرکت 206 هزار نفر در انتخابات دزفول در هفتم اسفند ماه را کم سابقه دانست و گفت:پنجهزار نفر در برگزاری انتخابات در دزفول مشارکت داشتند. انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری در 299 شعبه اخذ رای در دزفول برگزار شد.