یادگار امام آیت الله هاشمی را در سفر مشهد همراهی کرد

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام به همراه حجت الاسلام سید حسن خمینی برای عیادت از آیت الله واعظ طبسی نماینده ولی فقیه در خراسان و تولیت آستان قدس رضوی به مشهد الرضا (ع) وارد شد. آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی عصر چهارشنبه در ابتدای ورود به مشهد در فرودگاه هاشمی نژاد مورد استقبال استاندار ، […]

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام به همراه حجت الاسلام سید حسن خمینی برای عیادت از آیت الله واعظ طبسی نماینده ولی فقیه در خراسان و تولیت آستان قدس رضوی به مشهد الرضا (ع) وارد شد. آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی عصر چهارشنبه در ابتدای ورود به مشهد در فرودگاه هاشمی نژاد مورد استقبال استاندار ، فعالان سیاسی ، مسئولان استانی و قائم مقام آستان قدس رضوی قرار گرفت .

وی در بدو ورود در جمع خبرنگاران با بیان اینکه هر کس به مشهد سفر می کند هدف اصلی اش زیارت امام رضاست، افزود : با همین نیت به مشهد سفر کردم اما این سفر با همیشه متفاوت است. وی عنوان کرد : دیدار ایت الله واعظ طبسی در هر سفر ، جزئی از برنامه های زیارتم بود و با ایشان گفت و گوی زیادی داشتیم اما این بار برای عیادت از ایشان آمده ام. آیت الله هاشمی رفسنجانی اظهار کرد : دعا می کنم خداوند به این شخصیت بزرگ که از اول مبارزه تا کنون در مشهد و خراسان به عنوان قطب و نقطه اتکا بوده است شفای عاجل به عنوان هدیه ای عنایت فرماید. قرار است در این سفر کوتاه با حضور در بیمارستان امام رضا (ع) از نماینده ولی فقیه که در بیمارستان بستری است عیادت نماید.

پیش از این نیز حجت الاسلام سید مجتبی خامنه ای فرزند رهبر معظم انقلاب ، رئیس دفتر مقام معظم رهبری، معاون اول رئیس جمهوری ، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، وزیر بهداشت، جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ، رئیس سازمان نظام پزشکی، رئیس عقیدتی سیاسی نیروی زمینی ارتش،معاونان وزرا ، استاندار خراسان رضوی، علمای حوزه علمیه و برخی مدیران کل دستگاههای اجرایی و فرماندهان نظامی و انتظامی از تولیت آستان قدس رضوی عیادت کرده اند. تولیت آستان قدس رضوی و نماینده ولی فقیه در استانهای سه گانه خراسان عصر جمعه گذشته دچار خونریزی مغزی و به دنبال آن وقفه تنفسی گردید و به بیمارستان امام رضا(ع) مشهد منتقل شد. آیت الله طبسی اکنون در وضعیت کمای عمیق به سر می برد.