وزیر اطلاعات از حضور پرشور مردم ایران در انتخابات هفتم اسفند تقدیر کرد

وزیر اطلاعات در پیامی با قدردانی از حضور پرشور مردم در انتخابات هفتم اسفند ماه تاکید کرد: همدلی و همکاری همه اقشار و مسئولان کشور در پرتو عنایت حق تعالی یکی از مهم ترین عوامل مؤثر در کسب این پیروزی بزرگ به شمار می رود. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت اطلاعات، در بخشی از […]

وزیر اطلاعات در پیامی با قدردانی از حضور پرشور مردم در انتخابات هفتم اسفند ماه تاکید کرد: همدلی و همکاری همه اقشار و مسئولان کشور در پرتو عنایت حق تعالی یکی از مهم ترین عوامل مؤثر در کسب این پیروزی بزرگ به شمار می رود. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت اطلاعات، در بخشی از پیام حجت الاسلام والمسلمین سید محمود علوی آمده است: به لطف خداوند کریم، دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری با شور و نشاط باور نکردنی و در فضایی امن توسط ملّت فهیم ایران اسلامی برگزارشد، جا دارد جبهه سپاس به پیشگاه حضرت احدیّت و خدای رحمان و رحیم بساییم که بار دیگر ما را مرهون بخشش لایزال خویش قرار داد.

وی از همه اقشار، گروه ها، جریان های سیاسی و نخبگان کشور و مردم شریف ایران اسلامی به خاطر خلق حماسه ای دیگر و حضور با نشاط شان در پای صندوق های رأی که به تعبیر رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی) بار دیگر مردم سالاری دینی را بر چهره درخشان و پراقتدار خود به جهانیان نشان دادند، صمیمانه سپاسگزارم . وزیر اطلاعات خاطرنشان کرد: قطعاً، همدلی و همکاری همه ی اقشار و مسئولین محترم کشور در پرتو عنایت حق تعالی، یکی از مهم ترین عوامل مؤثر در کسب این پیروزی بزرگ به شمار می رود که حاصل آن در فضایی امن و پرنشاط و به دور از التهاب که دستگاه های اطلاعاتی و وزارت اطلاعات فراهم کردند به بار نشست و موجبات خرسندی ملّت بزرگ ایران، رهبری بزرگوار و دوستاران انقلاب اسلامی در سراسر جهان را فراهم کرد. علوی تاکید کرد امید است مردم عزیز ایران اسلامی و مسئولین کشور، همواره در پاسداشت فداکاری ها و ایثارگری های شهدا و امام شهدا (رحمت الله علیه) و حفظ دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی(از جمله مردم سالاری دینی) زیر سایه ی پرمهر ولایت فقیه موفق باشند. انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری هفتم اسفندماه در سراسر کشور با مشارکت 62 درصدی مردم برگزار شد.