تایید صلاحیت یک نامزد انتخاباتی مجلس دهم در خوزستان و انصراف 18 نفر دیگر

رئیس ستاد انتخابات خوزستان از تایید صلاحیت یکی دیگر از نامزدهای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه بهبهان، زیدون و آغاجاری، و انصراف 18 نفر دیگر در دو روز گذشته در سایر حوزه های انتخابیه این استان خبر داد. فرج اله خبیر یکشنبه در گفت وگو با ایرنا اظهار کرد: علی ولی […]

رئیس ستاد انتخابات خوزستان از تایید صلاحیت یکی دیگر از نامزدهای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه بهبهان، زیدون و آغاجاری، و انصراف 18 نفر دیگر در دو روز گذشته در سایر حوزه های انتخابیه این استان خبر داد. فرج اله خبیر یکشنبه در گفت وگو با ایرنا اظهار کرد: علی ولی منش از حوزه انتخابیه بهبهان، زیدون و آغاجاری امروز تایید صلاحیت شده و به جمع نامزدهای این دوره مجلس دهم پیوسته است. در این حوزه انتخابیه 28 نفر ثبت نام کرده بودند که در مجموع 15 نفر تایید صلاحیت شدند.

81973113-70538563

وی همچنین گفت: روز شنبه 13 نفر و یکشنبه پنج نفر از نامزدهای مجلس دهم در خوزستان از شرکت در رقابت انتخاباتی انصراف داده اند. معاون سیاسی اجتماعی استاندار خوزستان اظهار کرد: پس از تایید شورای نگهبان تاکنون 45 نفر از نامزدهای خوزستانی از حضور در رقابت های مجلس شورای اسلامی انصراف داده اند. انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان همزمان با دهمین دوره مجلس شورای اسلامی هفتم اسفند به صورت همزمان برگزار می شود. خوزستان دارای 18 کرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی است و 14حوزه اصلی و 13 حوزه فرعی دارد.