ظریف، چهره ی برگزیده سیاسی سال «۹۲» شد/آراء ضرغامی به نیم درصد نرسید!

محمدجواد ظریف وزیر خارجه و مذاکره کننده ارشد هسته ای با کسب ۵۱٫۹۳ % آراء، چهره برگزیده سیاسی سال ۹۲ از نگاه کاربران «انتخاب» شناخته شد.در این نظرسنجی که مجموعاً ۲۷۲۶۶ هزار نفر طی ۴۸ ساعت در آن شرکت داشتند، محمدجواد ظریف با کسب ۵۱٫۹۳ % آراء، در رتبه نخست قرار گرفت.پس از او، اکبر […]

محمدجواد ظریف وزیر خارجه و مذاکره کننده ارشد هسته ای با کسب ۵۱٫۹۳ % آراء، چهره برگزیده سیاسی سال ۹۲ از نگاه کاربران «انتخاب» شناخته شد.در این نظرسنجی که مجموعاً ۲۷۲۶۶ هزار نفر طی ۴۸ ساعت در آن شرکت داشتند، محمدجواد ظریف با کسب ۵۱٫۹۳ % آراء، در رتبه نخست قرار گرفت.پس از او، اکبر هاشمی رفسنجانی و حسن روحانی به ترتیب در رتبه ی دوم و سوم قرار گرفتند.

55144_901

علی مطهری با  ۶٫۰۶% آراء، سعید جلیلی با ۳٫۴۴% آراء و اسفندیار رحیم مشایی با ۱٫۵% به ترتیب رتبه های بعدی را از آن خود کردند.در این نظرسنجی عزت الله ضرغامی با کسب کمترین درصد آرا (۰٫۴۶%)، رتبه ی آخر را به خود اختصاص داد.

هم اکنون، نظرسنجی مربوط به چهره ی برگزیده سال ۹۲ از میان چهره های برگزیده ای که توسط کاربران «انتخاب» در حوزه های ورزشی، فرهنگی و سیاسی انتخاب شده بود، اغاز به کار کرده است. برای شرکت در این نظرسنجی به صفحه نخست “انتخاب” مراجعه کنید .

55143_611