اشتون فردا شب به تهران می‌آید

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا فردا شب به منظور دیدار و گفت ‌و گو با مقامات کشورمان وارد تهران می ‌شود.به گزارش گروه دریافت خبر عصر ما ،کاترین اشتون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا فردا شب (شنبه) در پاسخ به دعوت محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان وارد تهران می ‌شود .اشتون قرار است […]

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا فردا شب به منظور دیدار و گفت ‌و گو با مقامات کشورمان وارد تهران می ‌شود.به گزارش گروه دریافت خبر عصر ما ،کاترین اشتون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا فردا شب (شنبه) در پاسخ به دعوت محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان وارد تهران می ‌شود .اشتون قرار است روز یکشنبه با محمدجواد ظریف همتای ایرانی خود و حسن روحانی رئیس‌ جمهور کشورمان دیدار و گفت ‌و گو کند.

412504_468

وی روز دوشنبه نیز به اصفهان می‌رود و بازدیدی از این شهر خواهد داشت.هلگا اشمیت معاون کاترین اشتون او را در این سفر همراهی می‌کند.محمدجواد ظریف وزیر خارجه مکشورمان در حاشیه شصت و هشتمین نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد در نیویورک از کاترین اشتون برای سفر به ایران دعوت به عمل آورد.

بعد از روی کار آمدن دولت یازدهم تهران میزبان وزرای خارجه ایتالیا، سوئد، بلژیک، لهستان و اسپانیا بود. بعد از سفر کاترین اشتون نیز قرار است وزیر خارجه یونان به تهران سفر کند.