حجت الاسلام شجونی : کروبی و میرحسین پس از ارتباط با خارجی ها میلیاردر شدند / اصلاح طلبان مرتد هستند

شیخ جعفر شجونی در تازه ترین اظهارات خود گفت: اگر شوراي نگهبان قبول کند شايد عارف راي بياورد هرچند بنده اصولا اصلاح طلبان را مرتد سياسي مي دانم.به گزارش پایگاه خبری «تیک»، عضو جامعه روحانيت مبارز درباره ائتلاف محمدرضا عارف و اصولگرايان گفت:آقاي عارف اگرچه اصلاح طلب است اما آدم شروري نيست بنابراين اگر شوراي […]

شیخ جعفر شجونی در تازه ترین اظهارات خود گفت: اگر شوراي نگهبان قبول کند شايد عارف راي بياورد هرچند بنده اصولا اصلاح طلبان را مرتد سياسي مي دانم.به گزارش پایگاه خبری «تیک»، عضو جامعه روحانيت مبارز درباره ائتلاف محمدرضا عارف و اصولگرايان گفت:آقاي عارف اگرچه اصلاح طلب است اما آدم شروري نيست بنابراين اگر شوراي نگهبان قبول کند شايد ايشان راي بياورد هرچند بنده اصولا اصلاح طلبان را مرتد سياسي مي دانم.وی افزود: مرتد سياسي کساني هستند که از اصل نظام، قانون اساسي و مقام معظم رهبري فاصله گرفتند مثل مجاهدين که اول افتادند به مظلوميت سپس قرائت جديدي از اسلام ارائه دادند و گفتند قرآن کتاب خدا نيست و امام زمان دروغ است .مثل آغاجري که مرتد شد و درهمدان نسبت به ائمه اطهار جسارت کرد بنده اصلاح طلبان را اينگونه معرفي مي کنم.

عضو حزب موتلفه اسلامي که با اریا گفتگو می کرد، اظهار داشت: اصلاح طلبان تا حالا نگفته اند چه چيزي را مي خواهند اصلاح کنند ما از آنها جز دشمني با اسلام و رفتن به خانه فکر لندن و تشکيل حزب منحله مشارکت و سازمان مجاهدين انقلاب هنري نديده ايم که بيايند با اصولگرايان ائتلاف کنند. وي ادامه داد: مبناي اصولگرايان چيز ديگري است و مبناي اصلاح طلبان چيزي ديگر. آيت الله جنتي، کروبي و ميرحسين موسوي را جزو کودتاچيان مي داند. اينها در ارتباط با خارجي ها صاحب ثروت ميلياردي!! شدند و در انتخابات 88 به نظام خيانت کردند.

شجوني تاکيد کرد: هرگز آقاي بوش و جان کري که رقيب هم بودن آمريکا را به آشوب نکشيدند يا سارکوزي و اولاند که در فرانسه رقيب هم بودند خيابان را به آتش نکشيدند. اين کار را هرکس در آمريکا و اروپا انجام دهد حداقل 20سال زندان دارد اما شوراي امنيت جمهوري اسلامي فعلا تخفيف قائل شده و برخي از سران فتنه را حصر خانگي کرده و يک استخوان کثيف و پليدي لاي گوشت جمهوري اسلامي ايران گذاشته است.وي گفت: در سخنراني برخي از عوامل دولت فعلي هم گفته مي شود که خواهان آزادي فتنه گران هستند ما معتقديم دستگاه قضايي بايد هرچه زودتر فتنه گران را محاکمه کند و اين استخوان را از لاي زخم بيرون بياورد و تکليف را يکسره کند. شجوني درپايان گفت: ائتلاف اصولگرايان با کساني که ازآمريکا، اسراييل و ملک عبدالله کمک مالي مي گيرند، اتفاق نخواهد افتاد.