رییس جمهوری وارد بوشهر شد

رییس جمهوری برای انجام دوازدهمین سفر داخلی، دقایقی پیش وارد فرودگاه بوشهر شد. حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی در بدو ورود به فرودگاه بوشهر مورد استقبال آیت الله «غلامعلی صفایی بوشهری» نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، «مصطفی سالاری» استاندار بوشهر و سایر مقامات محلی قرار گرفت.سفر رییس جمهوری به بوشهر دو […]

رییس جمهوری برای انجام دوازدهمین سفر داخلی، دقایقی پیش وارد فرودگاه بوشهر شد. حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی در بدو ورود به فرودگاه بوشهر مورد استقبال آیت الله «غلامعلی صفایی بوشهری» نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، «مصطفی سالاری» استاندار بوشهر و سایر مقامات محلی قرار گرفت.سفر رییس جمهوری به بوشهر دو روزه است که دیدار عمومی با مردم استان، شرکت در جلسه توسعه و سرمایه گذاری و دیدار با علما، ایثارگران، نخبگان و برگزیدگان استانی از برنامه های روز نخست این سفر است.

جلسه شورای اداری استان نیز در روز دوم سفر روحانی به بوشهر و به ریاست وی برگزار می شود و نشست خبری با نمایندگان رسانه های استانی، پایان بخش این سفر خواهد بود.رییس جمهوری و کاروان تدبیر و امید پیش از این به استان های خوزستان، هرمزگان، سیستان و بلوچستان، ایلام، لرستان، چهارمحال و بختیاری، اردبیل، خراسان رضوی، زنجان، گلستان و خراسان جنوبی سفر کرده اند.