واکنش سرلشکر فیروزآبادی به تحولات اوکراین

رئیس ستادکل نیروهای مسلح با اشاره به تحولات و حوادث اخیر در اوکراین، گفت: آنچه در اوکراین و در کی ‌یف اتفاق افتاد، انقلاب برای فرار از استقلال به سمت وابستگی بود. به گزارش گروه دریافت خبر عصرما، سرلشکر سیدحسن فیروز آبادی در واکنش به آنچه در عرصه تحولات و حوادث کشور اوکراین پدید آمده […]

رئیس ستادکل نیروهای مسلح با اشاره به تحولات و حوادث اخیر در اوکراین، گفت: آنچه در اوکراین و در کی ‌یف اتفاق افتاد، انقلاب برای فرار از استقلال به سمت وابستگی بود.

4119079

به گزارش گروه دریافت خبر عصرما، سرلشکر سیدحسن فیروز آبادی در واکنش به آنچه در عرصه تحولات و حوادث کشور اوکراین پدید آمده است، اظهار کرد:تغییر نام میدان “استقلال” به “یورو” در کیف پایتخت اوکراین، نماد حکایتی است که با حمایت آمریکا و اروپا برای فرار این کشور از استقلال به وابستگی رقم خورد.

وی افزود: دویست سال است که ملت ‌های جهان برای استقلال مبارزه می‌کنند و همه کشورها روز ملی را در استقلال خود قرار می‌داده‌اند.فیروزآبادی با درس‌آموز خواندن تحولات اوکراین برای سایر جوامع و ملل تصریح کرد: درسی که آمریکا و غربی‌های معتقد به لیبرال دموکراسی در اوکراین به ملت این کشور دادند، عبرتی تاریخی برای همه ملت‌های مستقل است که مراقب لبخندها و ایده‌های شیطانی ابر سرمایه‌داری باشند و فریب استکبار و عوامل آن را نخورند.

رئیس ستادکل نیروهای مسلح در پایان تاکید کرد: ما برای ملت اوکراین آرزوی خوشبختی می‌کنیم ولی این عبرتی است که نمی‌توان از ذکر آن خودداری کرد