کلید دروغ: توهین رسانه ملی به منتخب ملت ایران!!

رسانه ملی اینبار منتخب میلیون ها ایرانی و شعارهای او را نشانه رفت .سایت پارسینه با انتشار عکس زیر که از برنامه کودک شبکه دوم سیما گرفته شده است نوشت: نماد کلید دروغ در برنامه عموپورنگ! یک اتفاق تصادفی در تلویزیون؟! گفتنی اینکه «کلید» نماد انتخاباتی آقای روحانی در انتخابات ریاست‌جمهوری بود. تهیه کننده برنامه […]

رسانه ملی اینبار منتخب میلیون ها ایرانی و شعارهای او را نشانه رفت .سایت پارسینه با انتشار عکس زیر که از برنامه کودک شبکه دوم سیما گرفته شده است نوشت: نماد کلید دروغ در برنامه عموپورنگ! یک اتفاق تصادفی در تلویزیون؟! گفتنی اینکه «کلید» نماد انتخاباتی آقای روحانی در انتخابات ریاست‌جمهوری بود.

81043914-5500486

تهیه کننده برنامه تلویزیونی با بیان این که نشان دادن کلید دروغ در برنامه عمو پورنگ با هدف سیاسی نبوده، گفت: برخی افراد بیمار سیاسی به هر بهانه ای سعی در فرافکنی دارند و این بار نیز کلید مجری برنامه عموپورنگ سبب سوء استفاده های سیاسی آنان در راستای تسویه حساب های شخصی شده است.

مسلم آقاجان زاده روز شنبه در گفت و گو با ایرنا، اظهار کرد: برای سالروز میلاد حضرت امام حسن عسکری (ع) برنامه ای تدارک دیدیم تا کودکان و نوجوانان را با احادیث این امام یادزهم شیعیان بیشتر آشنا کنیم.وی افزود: یکی از احادیث آن بزرگوار بدین شرح است که ˈهمه بدی ها در یک خانه ای جمع می شود که کلید آن دروغ است ˈو مجری برنامه، عمو پورنگ سعی در توضیح این حدیث داشت.

تهیه کننده برنامه تلویزیونی عمو پورنگ گفت: بر همین اساس در آن برنامه خانه ای ساخته شده بود که در داخل آن نوشته هایی همچو بدی، مسخره کردن دیگران، تنبلی، بی نظمی، بی احترامی به پدر و مادرو غیره وجود داشت که کلید آن نیز دروغ بود.وی تصریح کرد: نشان دادن کلید دروغ فقط به خاطر آشناسازی بصری کودکان با حدیث آن امام معصوم بوده و هیج نیت و غرضی در کار نبوده است.آقاجان زاده افزود: متاسفانه برخی افراد و رسانه ها با شیطنت های سیاسی سعی در فرافکنی در راستای اهداف خود از این برنامه تلویزیونی دارند.